درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

موزه انسان شناسی کلمبیا

موزه انسان شناسی کلمبیا

در حالی که شهر ونکوور به خودی خود پیشینه ی طولانی و تاریخ کهنی ندارد اما موزه ای که در آن تاسیس شده دارای اشیای بسیار قدیمی می باشد . موزه ی  مردم شناسی که در دانشگاه بریتیش کلمبیا قرار دارد مجموعه ی چشمگیری را داراست که شهرت جهانی دارد این مجموعه از قبیل عتیقه های بومی قاره آمریکا و هم چنین طلا و جواهر مربوط به قرن ۱۵ که از اروپا به کانادا آورده شده را دارا می باشد.

در داخل موزه توری وجود دارد که تمامی اشیا و قسمت های موزه را به بازدید کنندگان نشان و درباره ی هر یک به طور مفصل توضیحی داده خواهد شد ، این تور در هر روز سه بار صورت می گیرد

ساعت بازدید موزه از ۱۰ صبح تا ۵ بعد از ظهر می باشد و در روز های سه شنبه تا ساعت ۹ باز می باشد قیمت بلیط ۱۵ دلار ۳۵ سنت برای بزرگسالان و برای کودکان رایگان می باشد . هزینه ی پارکینگ برای هر ساعت توقف ۳ دلار میباشد.

در این موزه شما می توانید از فرهنگ های مختلف چگونگی آداب و رسوم در جاهای مختلف مطلع شوید . کسانی که از این موزه دیدن می کنند بر این باورند که این موزه می تواند بسیار مفید باشد د صورتی که با حوصله و زمانی طولانی را به دیدن آن اختصاص دهید . موزه به لحاظ بار علمی و هنری در رده ی بسیار والایی قرار دارد . دانشجویان و محققان می توانند برا پایان نامه ی خود و تحقیقات خود به این موزه بیایند و اطلاعات خوبی را از این موزه به دست بیاورند . پیشنهاد می شود که قبل از رفتن به این موزه مقداری درباره ی آن مطالعه کنید .


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz