درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

موزه تاریخ طبیعی امریکا

موزه تاریخ طبیعی امریکا

یکی از مشهورترین موزه های ایالت متحده امریکا موزه تاریخی طبیعی (American Museum of Natural History) است که در منهتن شهر نیویورک قرار گرفته است. این موزه در سال ۱۸۶۹ میلادی افتتاح شد و هر ساله نزدیک به ۴ میلیون نفر از آن بازدید می کنند.
در سال ۱۸۶۹ میلادی Albert Smith Bickmore دانشجویی بود که موفق شد تا پروپزال خود را در زمینه ساخت یک موزه تاریخ طبیعی در نیویورک به اجرا برساند.
از زمان تاسیس این موزه، مسئولان در موزه با یک برنامه گسترده ای از تحقیقات علمی، آموزشی و پژوهشی سعی بر کشف، تفسیر و انتشار در مورد فرهنگ های انسانی وجهان طبیعی داشتند. این موزه به خاطر داشتن نمایشگاه ها و مجموعه های علمی آن و به خاطر ارائه یک چشم انداز عالی از فرهنگ های جهان مشهور شده است.
این موزه مجموعه ای از ۲۷ ساختمان به هم پیوسته ، ۴۵ سالن نمایشگاه دائمی و یک کتابخانه می باشد. موزه تاریخ طبیعی امریکا شامل بیش از ۳۲ میلیون نمونه از گیاهان، انسان، حیوانات، فسیل ها، مواد معدنی، سنگ ها، شهاب سنگ ها . مصنوعات فرهنگی بشر می باشد. همچنین می توانید گستره ای از اطلاعات درباره دایناسورها و مهره داران فسیلی را نیز در آن جا کسب نمایید.
هیات علمی ای متشکل از ۲۲۵ نفر به صورت تمام وقت و ۱۲۰ حامی مالی در رشته های خاص به صورت سالانه در این موزه فعالیت دارند.
با توجه به وسعت بسیار موزه، بازدیدکنندگان می توانند از نرم افزار های راهنمایی که بر روی گوشی های موبایل نصب می شود استفاده نمایند. همچنین خود موزه نیز روزانه ۳۶۰ دستگاه راهنما برای توریست ها در نظر گرفته تا با کرایه کردن آن ها بتوانند یک راهنمای شخصی برای خود داشته باشند.
شما برای بازدید از این موزه می توانید همه روزه از ساعت ۱۰ صبح تا ۵:۴۵ عصر مراجعه نمایید. البته موزه در روز شکرگزاری و کریسمس تعطیل می باشد. بهای بلیط برای بزرگسالان ۱۶ دلار و برای کودکان ۹ دلار می باشد.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz