درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

موزه علمی سان فرانسیسکو(۲)

موزه علمی سان فرانسیسکو(۲)

پس از خروج از جنگل های انبوه به قسمت های دیگر موزه می توانید مراجعه نمایید.

  • آکواریوم Steinhart

این آکواریوم یکی دیگر از مکان های بی نظیر در داخل موزه علمی سان فرانسیسکو است. شما می توانید از داخل تونل زیر آب عبور کنید و یا بر روی صندلی های تعبیه شده بنشینید و از مناضر آکواریوم لذت ببرید.

در این جا شما می توانید همه چیز از چتر دریایی تا مارهای آبی را خواهید دید که در تانک های آبی قرار گرفته اند و دارای لامپ های رنگی روشنی می باشد.

نمایشگاه زلزله

در این قسمت می توانید با زلزله و عوامل آن آشنا شوید حتی سوار بر ماشین زلزله شوید و زلزله را تجربه کنید.

بازدید از موزه علمی سان فرانسیسکو بین ۲ تا ۴ ساعت زمان نیاز دارد و البته بستگی به این دارد که شما کدام قسمت ها را می خواهید بازدید کنید و چه زمانی بلیط تهیه کرده اید. به علت این که موزه بازدیدکنندگان بسیاری دارد، به شما پیشنهاد می کنیم که برای بازدید صبح ها مراجعه نمایید تا به شلوغی برخورد نکنید.

این موزه دوشنبه تا شنبه ساعت ۹:۳۰ صبح تا ۵ بعد از ظهر و روز یکشنبه از ساعت ۱۱ صبح تا ۵ بعد از ظهر برای عموم باز می باشد.

موزه در روزهای شکرگزاری و کریسمس تعطیل می باشد.

قیمت بلیط برای بزرگسالان ۳۵ دلار، افراد بالای ۶۵ سال، بین ۱۲ تا ۱۷ سال و دانش آموزان ۳۰ دلار، کودکان بین ۴ تا ۱۱ سال ۲۵ دلار و بچه های زیر ۳ سال رایگان است.

اگر تمایل دارید از تور استفاده کنید می توانید از گروه های کوچک در موزه علمی سان فرانسیسکو بهره ببرید. دو نوع تور در این موزه وجود دارد به نام “Academy Tour” و “Aquarium Tour” که طبق نیاز خود می توانید از آن ها استفاده نمایید.

اگر برای سفر به امریکا می روید، بازدید از این موزه بی نظیر را در لیست برنامه های تفریحی خود قرار دهید.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz