درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

هنرستان گل ها سان فرانسیسکو(۲)

هنرستان گل ها سان فرانسیسکو(۲)

همان طور که در پست قبلی گفتیم هنرستان گل ها ۵ گالری دارد که در ادامه به معرفی ۳ گالری بعدی می پردازیم:

۳٫ گالری گیاهان آبزی (Aquatic Plants)
گالری گیاهان آبزی گالری بعدی است که شکا در این هنرستان می توانید ببینید. در این مکان شما می توانید گیاهان مختلفی شامل نیلوفرهای آبی و لوتوس را ببینید. یکی دیگر از چیزهایی که می توانید در این جا بیابید گیاهان پارج گوشتخوار هستند.

Aquatic Plants هنرستان گل

قبل از این که بخواهید وارد این گالری شوید بهتر است که ژاکت و لباس گرم خود را در بیاورید چون خیلی گرمتر از گالری گیاهان استوایی کوهستانی است. اگر به عکاسی هم علاقه دارید حتما وسیله ای برای تمیز کردن لنز بخار گرفته خود در این گالری ببرید. همین طور که در این گالری مشغول قدم زدن هستید به دو گالری آخر خواهید رسید.

۴٫ گیاهان گلدانی (The Potted Plants)
این گالری دائمی در هنرستان گل های سان فرانسیسکو ترکیبی از گل های گلدانی، ارکیده و انواع متفاوت دیگر است. این مکان گالری رنگارنگی است با گل های مختلف.

Potted Plants-هنرستان گل

در این گالری هم باید از مراقب دوربین خود باشید به خاطر این که بسیاری از گیاهان از بالا آویزان هستند و ممکن است آب به دوربین شما بچکد.

۵٫ محوطه نمایشگاه
از گالری گیاهان گلدانی شما به محوطه نمایشگاه خواهید رسید. هنرستان گل سان فرانسیسکو همیشه در نمایشگاه هایش چیزهای جالبی دارد. بنابراین، تماشای این قسمت را از دست ندهید. درهای این گالری اکثرا بسته است و به همین خاطر ممکن است شما فکر کنید که اجازه ورود ندارید. بهای بلیط ورود به این مکان در بلیط شما محاسبه شده است.
پس از بازدید از این ۵ گالری سعی کنید سری هم به باغ گل های کوکب در در خارج از نمایشگاه بزنید که در قسمت شرقی قرار دارد.
برای بازدید از این هنرستان در زمان های زیر می توانید مراجعه کنید:
–    سه شنبه تا یکشنبه از ساعت ۱۰ صبح تا ۴:۳۰ بعد از ظهر
–    دوشنبه ها به جز روز کارگر و روز یادبود تعطیل می باشد
–    اولین سه شنبه هر ماه هم رایگان می باشد.
بهای بلیط برای بزرگسالان ۸ دلار، ۱۲ تا ۱۷ سال ۵ دلار، ۵ تا ۱۱ سال ۲ دلار و کودکان زیر ۴ سال رایگان است.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz