درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

موزه هنرهای زیبا سان فرانسیسکو

موزه هنرهای زیبا سان فرانسیسکو

یکی از موزه های مشهور سان فرانسیسکو موزه هنرهای زیبای de Young در پارک گلدن گیت می باشد. این موزه هنری در سان فرانسیسکو مجموعه ای با بیش از ۲۵۰۰۰ شی از سرتاسر جهان می باشد.

نمایشگاه شامل اشیا هنری از امریکای پیشین کلمبیایی تا امریکا در قرن ۲۰ ام می باشد. همچنین در این موزه اشیا از کشورهای اندونزی، گونه نو و جنوب صحرای افریقا نیز وجود دارد.

موزه de Young گالری های مختلفی دارد که در ادامه نگاه کوتاهی به آن ها خواهیم داشت:

 • هنر قرن بیستم امریکا

این گالری یک مجموعه بزرگ از موزه هنرهای سان فرانسیسکو می باشد که در طبقه دوم واقع شده است. در این قسمت می توانید مجموعه هایی از دوره استعمار تا اوایل قرن بیستم را ببینید. هنرهایی از پل ریور Paul Revere، جان سینگر John Singer و فرانک لوید رایت Frank Lioyd Wright نیز در این مجموعه ارزشمند وجود دارند.

 • قرن بیستم و هنرمعاصر

این گالری در طبقه اول موزه می باشد و شما نظاره گر هنر امریکایی از اوایل قرن بیستم تا دوران جنگ جهانی دوم خواهید بود. همچنین آثار با ارزش هنرمندانی چون Georgia O’Keeffe، Diego Rivera، Grant Wood و Zhan Wang وجود دارند.

 • هنر امریکا

این گالری هم در طبقه اول واقع شده و مهمترین قسمت آن، نقاشی های دیواری می باشد.

 • هنر بومی امریکایی

برای دیدن اشیا رنگارنگ بومی و معاصر به این گالری رجوع کنید که در پشت گالری هنر امریکا در طبقه اول قرار گرفته است و اشیا زیبایی در این اتاق قرار گرفته است.

 • هنر افریقا

برای دیدن هنر صحرای جنوب افریقا از این گالری دیدن فرمایید که شامل انواع گوناگونی از هنرهای قدیمی و معاصر این کشور می باشد.

 • هنر اقیانوسیه

بعد از گالری هنر افریقا می توانید به گالری هنر اقیانوسیه هم سری بزنید. در این قسمت صدها نمونه هنری از گینه نو وجود دارد. همچنین نمونه هایی از جزیره اندونزی نیز در این گالری قرار گرفته است.

 • پارچه ها

بیش از ۱۲۰۰ نوع پارچه از سرتاسر جهان در این نمایشگاه وجود دارند. همچنین مجموعه بزرگی از فرش های ترکیه، پرده های نقش دار اروپا و ابریشم شمال هند و آسیای مرکزی نیز در این گالری خودنمایی می کنند. این گالری در طبقه دوم بعد از گالری هنر افریقا قرار گرفته است.

 • نمایشگاه های خاص

در این موزه مکانی برای نمایشگاه های خاص نیز وجود دارد که البته برای بازدید از آن باید بلیط جداگانه تهیه بفرمایید.

 • عرشه دیدبانی

اگر حتی تمایل به بازدید موزه را ندارید به طبقه نهم برج سری بزنید و از منظره ۳۶۰ درجه برج لذت ببرید. از آن جا خیلی از قسمت های پارک گلدن گیت، بالای پل گلدن گیت و قسمتی از مرکز شهر را می توانید رایگان ببینید.

موزه هنرهای زیبای سان فرانسیسکو در روزهای زیر آماده پذیرایی از توریست ها و بازدیدکنندگان می باشد:

 • سه شنبه تا یکشنبه: ۹:۳۰ صبح تا ۵:۱۵ عصر
 • جمعه: عصر ها تا ساعت ۸:۴۵ عصر از اواخر ماه مارس تا اواخر ماه نوامبر
 • در روزهای دوشنبه، روز شکرگزاری و کریسمس تعطیل می باشد.

قیمت بلیط برای بزرگسالان ۱۰ دلار، بالای ۶۵ سال ۷ دلار، دانش آموزان و افراد بین ۱۳ تا ۱۷ سال ۶ دلار و برای کودکان زیر ۱۲ سال رایگان می باشد.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz