درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

موزه هنری سان فرانسیسکو(۱)

موزه هنری سان فرانسیسکو(۱)

موزه هنری سان فرانسیسکو(۱)

موزه Legion of Honor کالیفرنیا یکی دیگر از موزه‌های هنری در سان فرانسیسکو می‌باشد. در این موزه شما می‌توانید تعداد زیادی اشیا باستانی و هنرهای زیبای اروپایی با قدمت بیش از ۴۰۰۰ سال را مشاهده نمایید.

خیلی از کارهای هنری موزه از مجسمه‌های Auguste Rodin، نقاشی‌های Claude Monet، و کارهای زیبای پیکاسو می‌باشد. همچنین هنرهای زیبایی از کشورهای مصر، یونان و روم را خواهید دید. ساختمانی که در این موزه واقع شده است هم یک اثر هنری تاریخی می‌باشد که در سال ۱۹۲۰ میلادی ساخته شده است و در واقع یک کپی از کاخ Palais de la Legion d’Honneur می‌باشد.

Alma de Bretteville Spreckles پس از ساخت به احترام کسانی که در جنگ جهانی اول کشته شدند به شهر سان فرانسیسکو هدیه داده شد. سعی کنید که از مشاهده بنای زیبای ساختمان نیز لذت ببرید. اولین قطعه هنری که شما پس از ورود به حیاط می بینید یک مجسمه از رودین است که ژست اندیشمندانه‌ای به خود گرفته است. شما از او کارهای دیگری هم داخل موزه خواهید یافت.

legion-of-honor-san-francisco-rodin-the-thinker

گالری‌های داخل موزه:

موزه هنری سان فرانسیسکو بسیار زیبا طراحی شده است که در ادامه به معرفی گالری‌های متعدد آن می‌پردازیم.

  • گالری هنرهای قرون وسطی، رنسانس و صاحب سبک

در این گالری شما می‌توانید تعدادی مجسمه، پرده‌های نقش دار و نقاشی را مشاهده نمایید. همچنین در این گالری سقف طرح اسپانیایی وجود دارد بنابراین از بالای سر خود غافل نشوید.

  • گالری سبک باروک Baroque و روکوکو Rococo ایتالیایی و فرانسوی

این گالری نقاشی‌های دهه ۱۷ و ۱۸ را نمایش می‌دهد. بازدیدکنندگان می توانند مجسمه‌ها و مبلمان فرانسوی نیز در این جا پیدا کنند.

  • گالری مجسمه ها

در این محوطه می توانید بیش از ۱۰۰ مجسمه از کارهای هنری Rodin را ببینید.

legion of honor

برای شناخت بقیه گالری‌ها به قسمت دوم این مقاله مراجعه نمایید.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz