درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

موزه های سانفرانسیسکو

موزه های سانفرانسیسکو

 

یکی از موزه های زیبای سان فرانسیسکو، موزه هنری آن می باشد که با داشتن کارهای هنری قدیمی هر ساله بازدیدکنندگان زیادی را به سمت خود جذب می کند. در پست قبل درباره یک سری از گالری های موجود در این موزه صحبت کردیم. در این قسمت نیز با گالری های دیگری آشنا خواهیم شد:

           گالری هنرهای کلاسیک به سبک امپرسیونیسم قرن ۱۸ تا ۲۰

بازدیدکنندگان در این قسمت می توانند کارهای هنری از هنرمندان اروپایی مشهور مثل Monet, Picasso و Renoit را ببینند که در ۴ اتاق تعبیه شده است و اکثر کارهای هنری معروف هم در اتاق چهارم قرار دارند.

–           هنرهای باستانی

در مرحله پایین تر موزه هنر سان فرانسیسکو یک نمایشگاه کوچک از هنرهای باستانی وجود دارد که بازدیدکنندگان هنرهای قدیمی، مجسمه ها و جواهرات با قدمت بیش از  ۱۰۰۰ سال را مشاهده می کنند.

           گالری چینی

موزه هنری سان فرانسیسکو همچنین مجموعه ای بزرگ از ظروف چینی دارد که هنرهای زیبایی از شهرهای Chelsea, Bow و Worchester را به نمایش گذاشته است. همچنین اشیایی از کشور چین و ایتالیا نیز وجود دارند.

البته گالری های دیگری نیز مانند گالری هنری انگلیسی، نقاشی های دهه ۱۷ و گالری Reva و David Logan نیز وجود دارد. همین طور گالری هنری گرافیکی که شامل بیش از ۱۰۰۰۰۰ کتاب هنری، عکس، نقشه و چاپ های زیبا می باشد.

همچنین گاهی نمایشگاه های خاصی نیز در طبقه اصلی  این موزه برگزار می شود.

ساعات بازدید از این موزه به شرح زیر می باشد:

  • سه شنبه ها تا شنبه ها: ۹:۳۰ صبح تا ۵:۱۵ عصر
  • دوشنبه ها: تعطیل
  • کریسمس و روز عید سال نو: ۹:۳۰ صبح تا ۴ عصر

بهای بلیط موزه هنری سان فرانسیسکو نیز برای بزرگسالان ۱۰ دلار، افراد بالای ۶۵ سال ۷ دلار، دانش آموزان و افراد بین ۱۳ تا ۱۷ سال ۶ دلار و برای کودکان زیر ۱۲ سال رایگان می باشد.

برای بازدیدکنندگان تورهای رایگانی نیز در این موزه وجود دارد و نیازی به رزرواسیون نخواهید داشت.

 

 


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz