درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

میدان اسب دوانی دبی

میدان اسب دوانی دبی

یکی از جاذبه های گردشگری که باید در تور دبی برنامه ریزی شود، میدان اسب دوانی دبی است. میدان اسب دوانی دبی از سال ۱۹۸۱ در دبی پایه گذاری شده و در سال ۱۹۹۱ به عنوان کلوپ در نادالشبا فعالیت خود را آغاز کرد و در سال ۲۰۱۰ میدان اسب دوانی “Meydan” با مسابقات جهانی اسب دوانی شروع به فعالیت نمود. این میدان، یکی از بزرگترین میدان های اسب دوانی بوده و دارای ۶۰۰۰۰ صندلی و مسیر مسابقه به طول ۲۴۰۰ متر می باشد. بعلاوه ۲۸۵ اتاق و سوئیت مدرن در این مکان آماده ارایه به مشتریان می باشد.

این میدان توسط شیخ محمد ابن راشد ال مکتوم، قانونگذار دبی ساخته شده است. هدف ایشان نه تنها برپایی مسابقات اسب دوانی در این میدان است، بلکه این میدان قرار است نماد  یکپارچگی در شهر دبی، مسئولیت پذیری و مکانی عظیم برای تجارت  رقابتی در سطح جهان باشد. هدف این میدان پیوند دبی با جهانیان توسط مسابقات جهانی اسب دوانی و رویداد های مرتبط با این زمینه است. گروه میدان، شکوه و عظمت را به همراه رویداد های ورزشی و سرگرمی به ارمغان می آورند. از نمونه کار های گروه میدان، هتل میدان به نام باب الشمس، صحرا، هتل های چند هکتار و اسپا می باشد.

این میدان نه تنها میدان اسب دوانی می باشد، بلکه خدمات تجارت و کنفرانس را نیز درون خود جای داده است. همینطور در میدان می توانید موزه، سوارکاری و گالری را ببینید. همچنین در این میدان، هتل ۵ ستاره ای وجود دارد که دارای ۲۸۵ اتاق، ۲ میدان مسابقه و زمین بزرگ برای تشویق کنندگان است که هتل را مابین هتل های دیگر متفاوت کرده است. در این زمین، مراسمی نظیر مسابقه زمستانی، مسابقه جهانی دبی، کارناوال و مراسم وردکاپ دبی برگزار می شود.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz