درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

نحوه ی ثبت نام ویزای کانادا از طریق VFS

نحوه ی ثبت نام ویزای کانادا از طریق VFS

مرحله ۱:

تمام اطلاعات مربوط به شرایط ویزا را در وب‌سایت CIC مطالعه کنید و فرم‌های درخواست مناسب و چک لیست مربوط به اهداف سفر خود را دانلود کنید.

از تاریخ ۴ سپتامبر سال ۲۰۱۳، باید هنگام ثبت نام درخواست ویزای توریستی، دانشجویی و کاری انگشت نگاری و عکس برداری شوید.

مرحله ۲:

فرم درخواست و دیگر اسناد مربوطه را به‌صورت الکترونیک تکمیل کنید و از آن‌ها پرینت بگیرید. فرم‌ها (از جمله اسناد دارای بارکد) باید بر روی یک کاغذ سفید، با کیفیت بالا و غیربراق و با استفاده از یک چاپگر لیزری، چاپ شوند.

اگر قادرنیستید تمام مدارک پشتیبانی که در چگ لیست CIC ذکر شده‌است را ارائه دهید، لازم است تا شما فرم معافیت را تکمیل و آن‌را ضمیمه فرم درخواست خود نمایید.

قصور در ارائه فرم معافیت منجر به تاخیر بیش از حد یا رد درخواست ویزا، اجازه‌نامه و یا اسناد سفر شود.

مرحله ۳:

شرایط و قوانین سیاست حریم شخصی ضمیمه‌شده را مطالعه نمایید، فرم رضایت‌نامه VFC را تکمیل کنید و آن‌را ضمیمه فرم درخواست خود کنید.

مرحله ۴:

درصورت لزوم، هزینه‌های ویزا و هزینه‌های اثرانگشت و عکس را مطابق دستورالعمل وب‌سایت اداره ویزا کشور کانادا CIC، پرداخت کنید.

لطفا توجه داشته باشید که در زمان ارائه درخواست به CVAC، چه به‌صورت حضوری و چه از طریق پست، علاوه بر هزینه‌های سرویس CVAC هزینه‌های ویزا باید پرداخت شوند.

مرحله ۵:

به مرکز درخواست ویزای کشور کانادا (CVAC) در مناطق مجاز اعلام شده از سوی سفارت مراجعه کنید، اطمینان یابید که پاسپورت، عکس، فرم‌های تکمیل‌شده و همه اسناد لازم و سند پرداخت هزینه CIC را به‌همراه دارید. هزینه خدمات قابل اجرا مالیات‌بندی خواهد شد. اطمینان یابید که شیوه قابل‌قبول پرداخت را انجام می‌دهید.

نکته مهم: اگر شما باید اثرانگشت و عکس خود را ارائه دهید، مرکز درخواست ویزای کشور کانادا (CVAC) در همان زمان ارائه درخواست از شما اثر انگشت و عکس می‌گیرد. هرگز درخواست خود را به‌وسیله پست برای CVAC ارسال نکنید.

مرحله ۶:

هنگامیکه در مرکز درخواست ویزای کشور کانادا (CVAC) حضور دارید، هزینه خدمات را پرداخت کنید، درخواست تکمیل‌شده خود را در دست داشته باشید و رسید دریافت کنید. این رسید شامل شماره پیگیری خاص شما است که برای پیگیری آنلاین روند درخواست خود به آن نیاز خواهید داشت.

نکته مهم: اگر ملزم به ارائه اثرانگشت و عکس هستید، ۸۵ دلار هزینه اثر انگشت و عکس شما، مخارج خدمات CVAC برای بررسی درخواست‌تان را پوشش می‌دهد.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz