درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

نکاتی مهم در سفر به کانادا

نکاتی مهم در سفر به کانادا

اطمینان یابید که برای خودتان و هر کودکی که با شما سفر می‌کند مدارک شناسایی لازم را به‌همراه دارید تا در صورت لزوم تایید قانونی مجوز ورود شما به کشور کانادا باشد.

بازگشت ساکنان کانادا به کشور کانادا

احراز هویت در سفر کانادا/ آمریکا

در همه حالت‌های ورود، برای همه بازدیدهای خارج از کشور از جمله بازدید از آمریکا، توصیه می‌کنیم که یک پاسپورت کانادایی معتبر را همراه خود داشته باشید. ممکن است پاسپورت برای احراز هویت شما در سفرهای هوایی لازم باشد. پاسپورت تنها سند احراز هویت شناخته شده جهانی است و ثابت می‌کند که شما حق بازگشت به کشور خود را دارید.

شهروندان یا مقیمان دائمی کشور کانادا، اعضای برنامه‌های نکسوس (NEXUS) یا فست (FAST) هستند و می‌توانند کارت عضویت خود را به عنوان مدرک احرازهویت و اسنادی که دلالت به شهروندی آن‌ها دارد را در زمان ورود زمینی یا دریایی به CBSA ارائه دهند.

اگر قصد سفر یا گذر از آمریکا را دارید، بهتر است برای کسب اطلاعات بیشتر درباره آغاز سفر به آمریکا و الزامات ورود یا بازگشت به کشور آمریکا به وب‌سایت گمرک و حفاظت از مرزهای آمریکا مراجعه کنید.

احراز هویت برای سفر بین‌المللی

دولت کشورکانادا توصیه می‌کند که با پاسپورت کانادایی معتبری سفر کنید زیرا این پاسپورت تنها مدرک شناسایی قابل اعتماد و پذیرفته شده جهانی است که برای سفرهای بین‌المللی در دسترس کانادایی‌ها قرار دارد. شرکت‌های حمل‌و‌نقل بین‌المللی مانند خطوط هوایی مسافران را به ارائه پاسپورت ملزم می‌کنند. علاوه بر این، ممکن است شهروندان کانادایی، با تاخیر مواجه شوند یا اجازه سوار شدن به هواپیما یا دیگر وسائل نقلیه را نداشته‌باشند، آنگاه این شهروندان باید مدارک دیگری را که در بخش قبل ذکر شد را ارائه دهند.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz