درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

نیاز استرالیای شمالی به ویزای مسافرتی-کاری

نیاز استرالیای شمالی به ویزای مسافرتی-کاری

تاریخ انتشار خبر: ۵ دسامبر سال ۲۰۱۵

منطقه شمالی کشور استرالیا دچار کمبود استقبال کارگران بود و درنتیجه برخی صاحبان مشاغل تلاش کردند تا نیروهای جدید استخدام کنند وبرخی کارها تعطیل شدند. استرالیا نیازمند اتباع خارجی با ویزای کاری مسافرتی زیاد است زیرا بقای بسیاری از کسب‌وکارها به این افراد متکی است. گزارش انجمن هتل‌های استرالیا (AHA) نشان می‌دهد که بازرگانان داروین، در مناطق شمالی استرالیا درحال تلاش برای استخدام نیروی جدید هستند.

به‌عقیده انجمن هتلداران استرالیا (AHA)، تعداد اتباع ایرلندی که در کشور استرالیا ویزای کاری مسافرتی داشتند، ۵۰% کاهش یافته است. درعوض، مسافران نیوزیلند و کانادا را انتخاب می‌کنند چون در این کشورها ویزای کاری مسافرتی ارزان‌تر است و نسبتا آسان‌تر به‌دست‌می‌آید. ویزای کاری استرالیا در میان اتباع بریتانیایی محبوب است.

طبق گفته AHA، هزینه ویزای کاری مسافرتی در کشور استرالیا ۴۴۰ دلار است، در مقابل ویزایی مشابه در کشور کانادا ۱۵۰ دلار هزینه دارد. علاوه بر این، کسب‌وکار در مناطق شمالی استرالیا نشان می دهد که مالیات جدید ۳۲٫۵ درصد از درآمد کارگری است، این قانون از ۱ جولای ۲۰۱۵ معرفی شد و منجر به این شد که بسیاری از متقاضیان، طرح ویزای کاری مسافرتی کشور استرالیا را تحریم کنند.

این مالیات، جایگزین درآمد ۱۸۰۰۰ دلاری معاف از مالیات جاری می‌شود، نرخ مالیات ۳۲٫۵% بر چنین درآمدی حدود ۸۰۰۰۰ دلار استرالیا است و افرادی با ویزای کاری مسافرتی مشمول این مالیات خواهند شد.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz