درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

هتلهای کپسولی ژاپن!

هتلهای کپسولی ژاپن!

 شعار این هتل این است: شما پس از یک روز کار، برای مهیا شدن جهت روز بعدی به سه مرحله احتیاج دارید، دوش گرفتن، خوابیدن و لباس پوشیدن. پس ۱+۷+۱ ساعت هتل ما در اختیار شماست.

Entrance_hotel

قیمت اجاره این اتاقها بین ۱۹ تا ۳۸ یورو برای هر شب است که با توجه به زمان و نوع اتاق تغییر میکند. در برخی از این هتلها حتی خدماتی مثل رستوران، سونا، استخر و اسپا هم ارائه می شود.

اتاقها از جنس پلاستیک و فایبرگلاس ساخته میشود و ابعاد آن ۱×۲×۱٫۲۵ متر است و تجهزاتی مثل تنظیم نور و دما، تلویزیون و ایتنرنت پرسرعت در دسترس مسافران قرار میگیرد.

Capsul_Hotel

سروسیهای بداشتی و حمام بیرون از خوانگاهها واقع شده است.

 کپسولها در کنار هم قرار گرفته و برای طبقه بالا از نردبان استفاده شده است و تعداد طبقات اتاقها دو طبقه است که به سلولهای سردخانه تشبیه شده است!

همچنین از مسافران درخواست می شود در اتاقها سیگار نکشند و چیزی میل نکنند. تعداد اتاقها از ۵۰ تا ۷۰۰ در مکانهای مختلف متفاوت است. در ورودی هتل به هر مسافر قفسه ای داده می شود تا وسایل و کفشهای خود را در آن قرار دهد.

تصاویر از هتل فرودگاههای کویوتو و ناریتا تهیه شده است.

hotel_Shower

Hotel_Showers Hotel_WC outside_hotel Hotel


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz