درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

هتل آرارات ارمنستان

هتل آرارات ارمنستان

 

آرارات یکی از قدیمی ترین هتل های ایروان واقع در میدان اصلی شهر است. ساختمان ۱۵۰ ساله هتل به تازگی مورد بازسازی قرار گرفته و دارای ۵۲ اتاق است. استفاده از چوب و سنگ حسی لوکس به محیط بخشیده و شما را به راحتی در حس و حال فضای گذشته قرار می دهد. اگر به اسب سواری علاقه مند هستید این هتل را حتما به شما توصیه می کنیم. همچنین هتل در نزدیکی مرکز شهر قرار دارد که به راحتی به شما امکان می دهد از موزه ملی و میدان معروف جمهوری بازدید نمایید. همچنین قرار گرفتن هتل در نزدیکی چندین باغ و پارک می تواند گشتی مفرح را برای مسافران به ارمغان آورد.

با این حال قدیمی بودن هتل نقاط ضعفی هم دارد که از جمله می توان به کهنه شدن اثاثیه برخی از اتاق ها، کوچک بودن حمام، و کثیف بودن موکت ها اشاره کرد. با وجود اینکه هتل دارای استخر و سالن ورزش است اما محوطه استخر کوچک و وسایل سالن ورزش اغلب خراب و غیر قابل استفاده است. در اتاق های رو به خیابان، شنیده شدن صدای بیرون باعث نارضایتی برخی از مسافرین شده و توصیه می شود در صورت اقامت در هتل اتاق های پشتی را رزرو نمایند.

آرارات مناسب کسانی است که از علاقه مندان اسب سواری و علاقه مند به اقامت در هتلی کلاسیک هستند.


Recommended Posts

دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz