درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

هتل آنی پلازا ارمنستان

هتل آنی پلازا ارمنستان

استخر چهار فصل، سونا، باشگاه بدنسازی، ، سولاریم و سالن ماساژ، رستوران، کافه، بار … با این امکانات آنی پلازا مقصدی مناسبی برای مسافرانی است که بهترین ها را از هتل محل اقامت خود مب خواهند. هتل چهار ستاره آنی پلازا با ۲۳۹ اتاق یکی از بزرگ ترین هتل های ارمنستان است. هتل به سبک مدرن و با رنگ هایی گرم و زنده چیدمان شده و تمام اتاق ها داری مینی بار، وای فای، صندوق امانات وتلویزیون کابلی است. آرامش و سکوت اتاق ها ناشی از نصب عایق های صوتی تعبیه شده است که خوابی راحت را برای مسافران به ارمغان می آورد. برخی از اتاق ها نمایی ۳۶۰ درجه از شهر ایروان در اختیار مسافران قرار می دهد و مسافران می توانند از نمای کامل کوه معروف آرارات،

تقریبا تمامی مسافران از کیفیت و تنوع که شامل صبحانه کانتیننتال و صبحانه محلی است رضایت کامل داشته اند. همچنین رستوران هتل، یکی از بهترین رستوران های ارمنستان برای صرف غذایی دلچسب است. رفتار گرم کارمندان و نحوه سریع خدمات رسانی به مسافران از دیگر نقاط قوت هتل است. با این وجود شاید بهتر بود مدیریت هتل مکان های استفاده از سیگار را محدود می نمود تا برای افراد غیر سیگاری مزاحمتی ایجاد نشود.

در میان هتل های ایروان و در رده هتل های چهار ستاره، ارزش انتخاب آنی پلازا با هزینه ای که پرداخت می نمایید برابری می کند.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

ترتیب :   جدیدترین | قدیمی ترین | دارای بیشترین آرا
آتنا
میهمان
آتنا
دی ۵, ۱۳۹۴ ۱۴:۱۶

قیمت هتل در ارمنستان

محمد امینی
میهمان
محمد امینی
دی ۵, ۱۳۹۴ ۱۴:۱۹

سلام لطفا بفرمایید که قیمت کدوم هتل رو برای چه تاریخی میخواید

wpDiscuz