درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

هتل الغریرریحان دبی

هتل الغریرریحان دبی

هتل الغریر ۵ ستاره، واقع در دیره، برای میهمانانی که جهت سفر به دبی یا تجارت به این شهر مسافرت می کنند، یک انتخاب عالی به شمار می رود. هتل الغریر دبی تنها یک کیلومتر با مرکز شهر فاصله دارد و بهترین گزینه برای بازدید آسان از جاذبه های شهر دبی به شمار می رود. برای علاقه مندان به خرید هم از همه جهت عالی می باشد زیرا به مرکز الغریر، بازار ریف و میردیه دسترسی دارد. این هتل با احترام به مسلمانان، انتخاب نوشیدنی بدون الکل را یکی از امکانات خود قرار داده است. هتل الغریر ریحان، بیانگر فرهنگ و اعتقادات و میهمان نوازی اعراب در دنیای امروزی است. در زبان عربی، کلمه ریحان به معنی گیاهی خوش عطر و بو می باشد که در قرآن مقدس آمده است. مجموعه ی  هتل الغریر ریحان دبی، دارای روحی تازه با طراحی های مدرن که ترکیب شده با فرهنگ عربی است را برایتان به ارمغان می آورد. برای تجربه ای بی نظیر هتل الغریر روتانا را انتخاب کنید. امکانات  این هتل عبارتند از:

 1. ۴۲۸ اتاق و سوئیت مجلل
 2. کلاب روتانا
 3. اینترنت پر سرعت در اتاق میهمانان و در مکان عمومی
 4. پرستار کودک
 5. کارکنان با زبان های بین المللی
 6. مینی بار
 7. حمام بسیار شیک
 8. اتاق های بدون سیگار
 9. امکانات درست کردن قهوه و چای
 10. ماهواره
 11. صندوق امانات
 12. سرویس لباسشویی و خشکشویی
 13. نظافت اتاق
 14. سشوار و بند رخت
 15. امکاناتی برای معلولین جسمی حرکتی
 16. اتوشویی
 17. یک بطری آب معدنی رایگان در روز

درطول روز می توانید از جو آرامش بخش موجود دراستخرروباز، زمین تنیس، سونای بخار، استخر (بچه ها) وآبگرم هتل لذت ببرید. ترکیب جذابی ازخدمات حرفه ای و طیف وسیعی ازامکانات را درهتل الغریرریحان روتانا بیابید.

برای اطلاع از نحوه رزرو اتاق ها و دیگر امکانات هتل الغریر ریحان دبی، با آژانس ایران آنکارا تماس بگیرید.از زبان هایی که در این هتل استفاده می شود عبارتند از: فیلیپینی، هندی، فرانسه، انگلیسی و عربی.

نکاتی که باید بدانید:

ساعت ورود: از ۱۵:۰۰
تحویل اتاق: ۱۲:۰۰
از ورود فرزندان استقبال می شود.
استفاده از تخت اضافی برای ۱ فرزند زیر ۱۲ سال رایگان است.
استفاده از تخت اضافی برای بزرگسالان شبی ۱۸۰ درهم می باشد.
استفاده از یک تخت کودک برای کودکان زیر ۳ سال رایگان است.

حد اکثر تعداد تخت کودک یا تخت اضافی در اتاق یک عدد خواهد بود.
خدمات اضافی در صورت حساب شما درج نخواهد شد و باید در طول اقامت پرداخت شود.
ورود حیوانات خانگی ممنوع است.
کارت اعتباری در این هتل پذیرفته می شود.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz