درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

هتل امارات گرند

هتل امارات گرند

هتل امارات گرند ورود مسافران را خوش آمد میگوید. این هتل که با امکانات  و شکوه بی نظیر طراحی شده است، آرامش، و خدمات بیشماری که از یک هتل زیبای چهار ستاره انتظار میرود را به شما عرضه میکند. این هتل،  در قلب مراکز تجاری دبی در نزدیکی برج خلیفه قرار دارد.
با استفاده از مترو به آسانی می توانید از مرکز تجاری دبی که بزرگترین مرکز تجاری آسیا شناخته شده  دیدن کنید. همچنین با ۱۵ دقیقه رانندگی، می توانید به فرودگاه برسید. ۵ دقیقه رانندگی شما را به ساحل جمیرا می رساند که می توانید در این دریا شنا کنید یا آفتاب بگیرید. میهمانانی که علاقه مند به شنا هستند می توانند از استخر بام هتل امارات گرند نیز استفاده کنند. از دیگر تفریحات ورزشی می توان به باشگاه سلامت، گلف، تنیس، سونای بخار، سونای معمولی و جکوزی اشاره کرد. همچنین می توانید یک ماساژ آرامشبخش را در این هتل چهار ستاره تجربه کنید و خستگی را از بدنتان بیرون کنید.
اینترنت رایگان در تمام قسمت های این هتل زیبا استفاده می شود پس می توانید عکس های زیبا گرفته، آن را به خانواده خود از راه دور نشان داده و آن ها را نیز در شادی خود شریک نمایید. غذا های خانگی و بین المللی را با ما تجربه کنید. برای صرف غذا هم می توانید به رستوران رفته و هم  در باغ زیبای هتل خوراک های خوشمزه و دلچسب را نوش جان کنید. در تراس این هتل نوشیدنی های خوشمزه و باب طبع خود را بنوشید. جلسات اداری خود را در ۴ اتاق جلسه هتل امارات گرند که دارای امکاناتی نظیر امکانات تصویری و صوتی میباشد برگزار کنید. از دیگر خدمات هتل عبارتند از:
۱٫    نظافت اتاق
۲٫    اجاره ماشین
۳٫    شاتل به فرودگاه
۴٫    پذیرش ۲۴ ساعته
۵٫    صرافی
۶٫    خدمات تور و گردشگری
۷٫    تحویل چمدان
۸٫    نگهبان
۹٫    لباسشویی
۱۰٫    خشکشویی
۱۱٫    اتوشویی
۱۲٫    خدمات جلسات اداریمراکز تجاریفکس و فتوکپی
۱۳٫    آرایشگاه
۱۴٫    روزنامه
۱۵٫    صندوق امانات
۱۶٫    اتاق های خانوادگی
از زبان هایی که می توانید در هتل صحبت کنید: روسی، فرانسه، انگلیسی و عربی میباشند.
نکاتی که باید بدانید:
•    ورود به هتل: از ساعت ۱۵:۰۰
•    تحویل اتاق: تا ۱۲:۰۰از ورود فرزندان در این هتل استقبال میشود.
•    استفاده از تخت اضافی برای یک کودک ۶ ساله رایگان است.
•    استفاده یک کودک ۲ ساله از تخت کودک رایگان است.
•    استفاده بزرگسالان از تخت هر شب ۲۹۹ درهم میباشد.
•    حد اکثر تخت اضافی یا تخت کودک در اتاق یک عدد میباشد.
•    برای استفاده از تخت اضافه یا تخت کودک حتما با مدیریت مطرح شود.
•    مبلغ خدمات اضافی در صورت حساب شما درج نخواهد شد و باید به طور جداگانه در طول اقامت پرداخت شود.
•    ورود حیوانات خانگی ممنوع است.
•    کارت اعتباری پذیرفته میشود.


Recommended Posts

دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz