درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

هتل ایمپریال پالاس ارمنستان

هتل ایمپریال پالاس ارمنستان

میزان بالای رضایت مسافران از اقامت در این هتل، ایمپریال پالاس را به یکی از محبوب ترین هتل های ایروان تبدیل کرده است. این هتل در سال ۲۰۱۳ با ۷۲ اتاق ساخته شده است و به صورت کلاسیک و با رنگ های زنده و روشن ترکیب بندی شده است. اتاق های هتل شامل سینگل، دبل و جونیور سوییت است.

بالکن اتاق های دبل منظره زیبایی از خیابان روبه رویی به مسافران قرار می دهد با این وجود تا به حال مسافران هیچ شکایتی از سر و صدای خیابان نبوده است. موقعیت عالی هتل به شما این امکان را می دهد که با ۵ دقیقه پیاده روی می توانید از تمامی نقاط دیدنی شهر بازدید نمایید. بهترین غذاهای ارمنی، اروپایی و گیاهی در رستوران هتل سرو می شود و بار منتهی با رستوران در ساعات مختلف روز انواع اسنک و نوشیدنی را ارایه می دهد.

نو بودن وسایل و نظافت مثال زدنی هتل، وسعت اتاق ها، رفتار گرم کارمندان و دسترسی به اینترنت پر سرعت در تمام نقاط هتل از نقاط قوت ایمپریال پالاس است. هتل برای والدینی که کودکان خردسال دارند خدمات نگهداری از کودکان را اریه می دهد. تنها نقطه ضعف هتل شاید قرار داشتن استخر در ساختمان مجاور باشد که شاید برای برخی مسافران آزارهنده باشد.

با این وجود ایمپریال پالاس جزو بهترین هتل های چهار ستاره ایروان است و برای مسافرانی که قصد اقامتی آرامش بخش و توام با آسایش را در ایروان دارند.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz