درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

هتل دایاموند هاوس ارمنستان

هتل دایاموند هاوس ارمنستان

در تابستان ۲۰۱۴، دایموند هاوس در قلب ایروان و در نزدیکی سکونتگاه نیکلاس یکم، تزار روسیه با ۵۴ اتاق ساخته شد. با وجود نوساز و معاصر بودن نمای ساختمان، چیدمان کلاسیک دکوراسیون هتل هماهنگی دلپیذیری با محوطه تاریخی- معاصر شهر ایجاد کرده است. علاوه بر نوساز بودن هتل، اثاثیه و تجهیزات، به نظافت هتل بسیار توجه می شود و این مسئله به همراه خوشرویی و سرویس دهی مناسب کارمندان، زمینه ساز تجربه ی خوبی از اقامت در این هتل خواهد بود.

تنها با ۵ دقیقه پیاده روی می توانید از معروف ترین نقاط ارمنستان از جمله میدان جمهوری، سالن اپرا، مسجد فیروزه ای، موزه ملی ارمنستان و … بازدید نمایید. کمبود فضا در مرکز شهر، سبب شده اتاق های هتل وسعت اتاق هایی مانند هرازدان را نداشته باشد با این حال، چیدمان وسایل، ترکیب بندی رنگ های روشن و چشم نواز و کمد های جادار جبران کننده این مسئله است. سرعت اینترنت در اتاق ها قابل قبول است و علاوه بر یخچال، مینی بار و سشوار، با قوری های برقی می توانید چای یا قهوه ی دلخواه خود را در هر زمانی که مایل هستید آماده کنید. یکی دیگر از مزایای این هتل این است که با وجود نزدیکی به خیابان، سر و صدایی از خارج وارد اتاق های مشرف نمی شود.

این هتل را به کسانی که برای اولین بار به ارمنستان سفر می کنند و زوج های جوان توصیه می کنیم.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz