درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

هتل ریپابلیک ارمنستان

هتل ریپابلیک ارمنستان

اگر خواستار اقامت در هتلی دنج، آرام و مدرن هستید، هتل ریپابلیک بهترین گزینه است. اتاق های مدرن و دنج هتل با ترکیب رنگ های خاکستری و سفید، به مسافران نمایی مدرن ،دلنشین و به دور از استرس های روزانه را می دهد. با اقامت در این هتل تنها سه دقیقه با میدان جمهوری فاصله دارید و دیگر مکان های معروف ایروان مانند گاسکاد، موزه پاراجانوف، سالن اپرا،موزه تاریخ ارمنستان، موزه هنرهای ملی ارمنستان و… تنها با چند دقیقه پیاده روی در دسترس است.

اگرچه در این هتل استخر یا باشگاه بدنسازی وجود ندارد اما نظافت فوق العاده اتاق ها، صبحانه عالی و محیط دلپذیر هتل آرامشی مثال زدنی را در شلوغ ترین منطقه شهر به شما می دهد. صبحانه هتل هر روز انتخاب های جدیدی را به مسافران عرضه می کند که از نظر تنوع و کیفیت بینظیر است. رستوران و بار هتل نیز به سرو غذاهای خوشمزه مشهور است. ورودی هتل ریپابلیک حدود ۵۰ متر از خیابان فاصله دارد که محوطه آن محل خوبی برای بار تابستانی است و همچنین اتاق های مجاور را از سر و صدای خیابان دور می دارد.

امکان اجاره رایگان دوچرخه از هتل وجود دارد که به صورت رایگان در اختیار مسافران هتل قرار می گیرد. از دیگر نکات خوب در مورد این هتل سرعت بسیار خوب اینترنت در لابی و اتاق ها است. خدمه به خوبی برای رفع نیازهای مسافران تعلیم دیده اند و تقریبا همگی مسافران از نحوه برخورد و خوش آمدگویی کارکنان ابراز رضایت کرده اند.

این هتل را برای کسانی که در جستجوی آرامش در قلب شهر ایروان هستند توصیه می کنیم.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz