درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

هتل سان اند سند داون-تاون

هتل سان اند سند داون-تاون

هتل سان اند سند داون-تاون (Sun And Sand Downtown) سه ستاره در ۳ کیلومتری فرودگاه نزدیک برج ساعت قرار دارد. به عبارتی این هتل در دیره واقع شده است که قلب دبی نامیده می شود. برای مسافرانی که می خواهند تعطیلات خود را در دبی سپری کنند، این هتل پیشنهاد مناسبی از هر جهات می باشد زیرا رفت و آمد آسان از این هتل برای خرید و دیدن شهر دبی مناسب است. این هتل دارای امکانات بسیاری از قبیل ۱۱۸ اتاق بسیار مجلل و سوئیت های رویایی متعدد می باشد. برای دوستداران غذا، رستوران های متفاوتی وجود دارد که دارای غذا های بی نظیر و مخصوص خانواده می باشد. هر یک از این رستوران ها دارای یک سر آشپز مخصوص همان ملیت است و آنقدر تنوع غذایی زیاد و طعم های متفاوت در این رستوران ها وجود دارد که دیگر مسافران احتیاجی به صرف غذا بیرون از هتل را نخواهند داشت. باشگاه های سلامت این هتل منتظر خانواده هایی هستند که میخواهند وقت خود را در استخر با یکدیگر بگذرانند. از دیگر فعالیت ها و سرگرمی های این هتل می توان به بیلیارد، سونا، ماساژ، استخر سرپوشیده، جکوزی و غیره اشاره کرد. همچنین برای میهمانان ۵۰ ماشین تهیه شده که می توانند به طور روزانه آن را رزرو کرده و به خرید و تور بروند. همچنین با وسایل نقلیه عمومی مانند مترو نیز که به فاصله تقریبی ۳ کیلومتر از این هتل است می توانند رفت و آمد کنند. از مناطقی که نزدیک هتل سان اند سند می باشد می توان به: گلدسوک، مرکز تجاری دیره، نهر دبی و غیره اشاره کرد. فاصله این سه مکان تقریبا ۳ کیلومتر از هتل می باشد.

در مکان های عمومی هتل اینترنت پرسرعت رایگان می باشد که پیشنهاد می کنیم در هنگام خوردن قهوه در کافه تریای این هتل از آن استفاده کنید. امکانات عمومی هتل سان اند سند عبارتند از: نظافت اتاق ها، اجاره ماشین، ترانسفر فرودگاه به طور رایگان، تور دبی، پرداخت با کارت اعتباری، تحویل چمدان، کلید های رمزدار، شست و شوی لباس، اتوشویی، مرکز تجاری، فکس و فتوکپی، آرایشگاه، اتاق های غیر سیگاری، روزنامه، صندوق امانات، امکاناتی برای معلولان جسمی حرکتی، اتاق های خانوادگی، و محل سیگار کشیدن.

 زبان هایی که می توانید با کارمندان هتل ارتباط برقرار کنید عبارتند از: روسی، عربی و انگلیسی.

نکاتی که باید بدانید:

 • ورود به اتاق ۱۴:۰۰
 • تحویل اتاق: ۱۲:۰۰
 • از ورود فرزندان استقبال می شود.
 • فرزندان تا ۱۲ سال می توانند از تخت اضافی به طور رایگان استفاده کنند.
 • یک کودک بزرگتر یا یک بزرگسال برای استفاده از تخت اضافه باید ۱۰۰ درهم بپردازد.
 • حد اکثر اتاق ها در هتل ۱ عدد می باشد.
 • برای تخت کودک هیچ محدودیتی وجود ندارد.
 • برای درخواست تخت کودک حتما به مدیریت اعلام شود.
 • مبلغ امکانات اضافی در صورت حساب شما درج نخواهد شد و باید در طول اقامت پرداخت شود.
 • ورود حیوانات خانگی ممنوع است.
 • استفاده از کارت اعتباری مورد قبول است.

با تماس با مشاوران ایران آنکارا،  بی نظیر ترین و بیاد ماندنی ترین سفر را به خانواده خود هدیه بدهید.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz