درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

هتل سیتی سیزن دبی

هتل سیتی سیزن دبی

هتل سیتی سیزن چهار ستاره به زیبایی و امکانات فراوان بسیار اهمیت می دهد. اتاق های هتل و  سوییت ها به زیبایی و منحصر به فرد دیزاین شده است به طوری که در تمام اتاق از زمین تا سقف از لوازم زینتی های زیبا پر شده است. چشم انداز اتاق ها یا دیره شلوغ و یا باغ زیبا می باشد. سوئیت ها دارای پلاسما با ۵۰ کانال  بین المللی می باشند و دسترسی اینترنت، مینی بار، نوشیدنی های سبک، وسیله درست کردن قهوه و چای  و غیره نیز در اتاق ها وجود دارند. برای انتخاب اتاق های بدون سیگار و با سیگار حتما با پذیرش صحبت کنید. انواع اتاق ها در هتل عبارتند از:

اتاق پریمیوم که ۳۸ متر می باشد و در آن تخت دو نفره ۲۰۰*۲۰۰ یا دو تخت یک نفره ۱۰۰*۲۰۰ وجود دارد. این اتاق به زیبایی با رنگ های آرام طراحی شده که می تواند محلی آرام برای زوج های جوان، خانواده و یا گروه دوستانه باشد. این اتاق دارای حریم شخصی کامل جهت اقامتی آرام است.

اتاق شیک و لوکس

این اتاق دارای یک تخت ۲۰۰*۲۰۰ یا دو تخت ۱۰۰*۲۰۰ است. این اتاق زیبا با رنگ های لطیف و دکوری زیبا طراحی شده است. این اتاق دارای حریم شخصی بوده و دارای یک بالکن کوچک است.

سوئیت سیزن

این اتاق بزرگ ۶۱ متر می باشد و می تواند انتخابی بی نظیر برای یک مکان آرام و راحت باشد. سوئیت سیزن دارای یک تخت ۲۰۰*۲۰۰ بوده و به زیبایی با رنگ های آرام دکور شده است. این اتاق به راحتی می تواند احتیاجات خانواده را برطرف کند. این اتاق دارای حریم شخصی کامل است و دارای یک راحتی و یک میز نهار خوری ۴ نفره برای میهمانان می باشد. همچنین از دیگر امکانات این اتاق تراس بزرگ آن و ماهواره با دو تلویزیون صفحه فلت نام برد.

سوئیت خانواده

این سوئیت نیز ۶۱ متر بوده و دارای یک تخت دو نفره ۲۰۰*۲۰۰ و دو تخت اضافی ۱۰۰*۲۰۰ میباشد که هر کدام در اتاق نشیمن جا گرفته اند. این اتاق به دقت و به آسانی احتیاجات یک خانواده کوچک را برطرف می کند. از امکانات این سوئیت می توان به حمام با امکانات فراوان، میز ۴ نفره برای میهمانان و یک تراس بزرگ اشاره کرد. این سوئیت خانوادگی به راحتی می تواند خانه ای کوچک برای کسانی که از خانه خود دور هستند باشد.  از رستوران های این هتل می توان به رستوران ایتالیایی، آسیایی،  و بین المللی اشاره کرد.  اجاره پارکینگ ها در این هتل زیبا صورت می گیرد. از دیگر امکانات این هتل عبارتند از:

 1. نظافت اتاق
 2. خدمات شاتل
 3. خدمات ترانسفر فرودگاه
 4. پذیرش ۲۴ ساعته
 5. صرافی
 6. تحویل چمدان
 7. نگهبان
 8. لباسشویی
 9. اتوشویی
 10. خشکشویی
 11. خدمات جلسات اداری
 12. مجتمع تجاری
 13. فکس و فتوکپی
 14. آرایشگاه
 15. مغازه های سوغات فروشی
 16. امکانات اتاق وی آی پی
 17. روزنامه
 18. صندوق امانات
 19. مغازه داخلی
 20. اتاق بدون سیگار
 21. خدماتی برای میهمانان جسمی حرکتی
 22. اتاق خانوادگی

از زبان هایی که داخل هتل صحبت می شود می توان به فیلیپینی، هندی، انگلیسی و عربی اشاره کرد.

نکاتی که باید بدانید:

 • ورود به اتاق: ۱۴:۰۰
 • تحویل اتاق: ۱۲:۰۰ تا ۱۳:۰۰
 • از تمام فرزندان استقبال می شود.
 • استفاده از تخت اضافی برای فرزندان زیر ۱۲ سال رایگان است.
 • بزرگسالان باید برای استفاده از تخت اضافی ۱۵۰ درهم هم داد.
 • استفاده از تخت کودک برای یک فرزند زیر سه سال رایگان است.
 • تعداد تخت کودک یا اضافی در هر اتاق ۱ عدد می باشد.
 • خدمات اضافی در صورت حساب شما درج نخواهد شد و باید در طول اقامت پرداخت کنید.
 • ورود حیوانات خانگی ممنوع است.
 • استفاده از کارت اعتباری بلامانع است.

با مشاوران ایران آنکارا تماس بگیرید تا بهترین هتل ها، با بهترین قیمت ها را دریافت کنید.


Recommended Posts

دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz