درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

هتل سیتی کینگ دبی

هتل سیتی کینگ دبی

هتل سیتی کینگ که دو ستاره نیز میباشد، در خیابان ناصر (Nasser)، دیره در مسیر آبنمای شهر دبی واقع شده است. از امکانات این هتل می توان به استخر، سونا، جکوزی،  و ماساژ نام برد.  این هتل برای ورزشکاران بسیار مناسب است زیرا دارای امکاناتی مانند یادگیری گلف، بیلیارد و باشگاه سلامت میباشد. مسافران می توانند صبحانه را داخل اتاق میل کنند و برای نهار از مینی تریای هتل و بوفه استفاده کنند.  کسانی که به این هتل می آیند نیاز به نگرانی از نبود اینترنت که یکی از مهمترین نیاز امروز انسان ها است نخواهند داشت زیرا  تمام قسمت های هتل می توانند از اینترنت وایفای به طور رایگان سیتیکینگ استفاده کنند. ترانس هر هتل میهمانان را از فرودگاه به هتل منتقل میکند. برای کسانی که علاقه به کرایه ماشین دارند امکان کرایه و گذاشتن آن در پارکینگ بطور رایگان وجود دارد. یکی از مهمترین کارها زمان مسافرت تعویض پول هر کشور به کشور دیگر است که این هتل وجود همچین مشکلاتی را کم کرده است به طوری که میتوانید پول خود را در قسمت لابی هتل تعویض کنید همچنین اگر حساب بانکی دبی را دارید می توانید از دستگاه خودپرداز هتل سیتیکینگ استفاده کنید. از امکانات عمومی این هتل می توان به: روزنامه، صندوق امانات، اتاق های غیر سیگاری، مکان های جدا برای استعمال سیگار، امکاناتی برای معلولین جسمی حرکتی، اتاق های عایق صدا، اتاق های مخصوص خانواده و غیره اشاره کرد.      زبان هایی که در این هتل صحبت میشوند عبارتند از: فیلیپینی، هندی، انگلیسی و عربی که با دانستن یکی از این زبان های نام برده به راحتی میتوانید مقصود خود را بیان کنید.
در اطراف هتل سوپر المدینه و ناییف مارکت وجود دارد که در صورت نیاز می توانید از آن ها استفاده کنید. همچنین اگر از غذا های درون هتل خسته شدید می توانید از رستوران های اطراف هتل مانند گلدن فورک، مکدونالد و کی اف سی استفاده کنید.  برای خرید، به نزدیکترین جاهایی که می توانید بروید  گلد سوک که به فاصله ۰٫۵  سانتیمتری هتل قرار دارد و دیرا سیتی سنتر که به فاصله  ۳٫۲ سانتیمتری وجود دارد میباشد.
نکاتی که باید بدانید:
•    زمان ورود: ۱۳:۳۰ – ۰۰:۰۰ hours
•    زمان تصفیه از هتل ۱۲:۰۰ – ۱۳:۰۰ hours
•    این هتل دارای تخت اضافه میباشد.
•    فرزندان زیر ۱۱ سال از تخت های اضافه می توانند به طور رایگان استفاده کنند.
•    بیشترین تخت اضافه ۱ عدد میباشد.
•    حیوانات خانگی اجازه ورود ندارند.
•    ارایه کارت در محل هتل امکانپذیر است.


Recommended Posts

دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz