درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

هتل سیلاچی ارمنستان

هتل سیلاچی ارمنستان

واقع در مرکز شهر ایروان، سیلاچی به مسافران خود تمامی تجربه اقامت در قلب شهر و تجربه زندگی شبانه را می دهد. موقعیت مناسب هتل تمامی جاذبه های دیدنی شهر را در فاصله ای قابل دسترس برای مسافران فراهم می کند و شما می توانید ظرف چند دقیقه خود را به میدان معروف جمهوری و یا خیابان  North West که تمامی برندهای معروف را در خود جای داده برسانید.

اولین نکته ای که به محض ورود به این هتل ۳ ستاره جلب توجه می کند رفتار مودبانه و دوستانه کارکنان و محیط گرم لابی است که تاثیر خوبی بر مسافران دارد. سیستم تهویه اتاق ها، هوای مطبوعی را فراهم می کند و هتل امکان اجاره ماشین و پارکینگ رایگان را در اختیار مسافران قرار می دهد. کیفیت خوب صبحانه و تنوع بوفه می تواند آغازگر صبحی مطبوع باشد. امکان اتصال به اینترنت در تمامی قسمت های هتل وجود دارد هرچند سرعت آن در برخی مواقع افت قابل ملاحظه ای دارد. اتاق ها دارای مینی بار بوده و از نظافت قابل قبولی برخوردار است. اتاق های یک تخته مساحت کافی دارد، و اتاق های نورگیر و وسیع هتل تجربه اقامت خوبی را فراهم می سازد. اگرچه گاهی سر و صدای خیابان در اتاق های همجوار به گوش می رسد.

سیلاچی را برای مسافرانی توصیه می کنیم که جویای تجربه ای نزدیک به زندگی روزمره در ایروان، نزدیکی به مرکز شهر و مراکز خرید و سفری آرام با بودجه ای متوسط هستند.

این هتل تلفیقی از هنر کلاسیک و هنر معاصر است . این هتل یادآور یک تاریخ صدساله می باشد . شما می توانید از غذاهای خوشمزه و لذیذ و نوشیدنی های مختلف لذت ببرید . هتل دارای ۵۰ اتاق با طراحی بدیع ، پنجره های بزرگ ، مبلمان راحت می باشد . شما می توانید اتاق هایی را که برای قرار ملاقات کاری تعبیه شده رزرو کنید و از امکانات به خصوص این اتاق ها در مسیر پیشرفت کسب و کار خود استفاده کنید .

این هتل به مراکز خرید نزدیک می باشد و دیگر لازم نیست وقت زیادی را صرف رسیدن به مراکز خرید بکنید .

رستوران دنج این هتل تجربه ی بسیار خوبی را از غذاهای ارمنی برای شما رقم خواهد زد همه ی اتاق ها دارای اینترنت پر سرعت WIFI ، تلویزیون ، تهویه ی هوا ، مینی بار ، تلفن و … می باشند

همچنین در نزدیکی هتل موزه ها ، تئاتر ، سینما ، کلیسا ، کافه ها و رستوران های زیادی وجود دارد .


Recommended Posts

دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz