درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

هتل متروپل ارمنستان

هتل متروپل ارمنستان

سونا، استخر، سالن ماساژ، میز پینگ پنگ… به نظر میرسد هتل چهارستاره متروپل تمامی امکانات مورد نیاز برای اقامتی مفرح را برای مهمانان فراهم کرده است.  این هتل در سال ۲۰۰۱ در مرکز شهر و در نزدیکی به بسیاری از نقاط دیدنی ایروان مانند: کلیسای سنت سرکیس، ساختمان شهرداری، میدان جمهوری، خانه اپرا، پارک عشاق، بنای یادبود ارامنه، موزه تاریخ ارمنستان قرار دارد و در مواردی می توانید حتی بدون گرفتن تاکسی از این مناطق بازدید نمایید. هتل به سبک لاچکری-کلاسیک تزیین شده، اتاق های دارای بالکن در طبقه چهارم و پنجم نمای زیبای ۳۶۰ درجه از سطح شهر ایروان را در اختیار مسافران قرار می دهد و فضای هتل کاملا خانوادگی است  به همین دلیل اگر قصد اقامتی طولانی مدت به همراه خانواده و فرزندان خود را دارید این هتل را به شما توصیه می کنیم. نظافت، رسیدگی منظم به اتاق ها و رفتار دوستانه کارکنان چنان اقامت خوشی را زمینه ساز خواهد شد که انتخاب بعدی برای سفر دوم اکثر مسافران خواهد شد.

شاید در دسترس نبودن اینترنت در اتاق ها، نبود کیفیت صبحانه متوسط و همجواری ساختمان هتل با اتوبان را بتوان از نقاط ضعف هتل بر شمرد با این حال قیمت مناسب این هتل در بین هتل های چهار ستاره تا حدی جبران کننده این مسیله است.


Recommended Posts

دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz