درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

هتل نشنال ارمنستان

هتل نشنال ارمنستان

پس از افتتاح هتل نشنال در سال ۲۰۱۲، این هتل توانست جای خود را در بین هتل های پنج ستاره باز کند. این هتل دارای ۴۷ اتاق است و امکاناتی نظیر استخر داخل سالن، باشگاه بدنسازی،اسپا، سالن ماساژ، سونا، رستوران اروپایی و بار مخصوص افراد سیگاری و حمام ترکی را در خود جای داده است. هتل نشنال در مرکز شهر و با ۳ دقیقه فاصله با میدان اصلی شهر-میدان جمهوری قرار دارد. موقعیت هتل بسیار عالی است و مسافران حتی بدون گرفتن تاکسی می توانند از تمامی نقاط دیدنی ایروان را به راحتی می بازدید نمایند.

نوساز بودن هتل، مبلمان و نحوه چیدمان اتاق ها، همگی از عوامل موثر در راحتی و آرامش مسافران است. نظافت اتاق ها بینظیر است. کارمندان همگی آموزش های لازم جهت برخورد با مهمانان را دیده اند و به به صورت منظم به وضیعت مسافران رسیدگی می کنند. اینترنت رایگان در همه نقاط هتل قابل دسترسی است هرچند گاهی با افت سرعت قابل ملاحظه ای مواجه می شود. نکته قابل توجه در مورد این هتل این است که در میان هتل های پنج ستاره ارمنستان، هزینه اقامت در هتل نشنال بسیار پایین تر است بنابراین اقامت در این هتل با توجه به نو بودن تقریبا همه چیز کاملا به صرفه است.

بدون شک با اقامت در هتل نشنال ارمنستان اقامتی راحت و لذتبخش را تجربه خواهید کرد.


Recommended Posts

دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz