درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

هتل هرازدان

هتل هرازدان

معیار شما برای انتخاب هتل چیست؟

استخر، اینترنت رایگان در اتاق ها، خشک شویی، موقیعیت هتل معمولا از گزینه های اولی است که به ذهن می آید. هتل هرازدان با داشتن ۷۷ اتاق در ۱۲ طبقه از تمامی مزیت های ذکر شده در میان هتل های ۳ ستاره بهره می برد. فاصله هتل از  فرودگاه ۲۰ دقیقه، از مرکز شهر حدود ۱۵ دقیقه پیاده و ۵ دقیقه با تاکسی است به همین دلیل آرامش اطراف هتل فرصت خوبی برای استراحت و دوری از سر و صدا و شلوغی مرکز شهر فراهم می آورد.  از آنجایی که ساختمان هتل قدیمی است، اتاق ها بسیار بزرگ هستند. کمد های تعبیه شده، میز آرایش و کاناپه های بزرگ برای اعضای خانواده ها فضای کافی برای اقامت را در اختیار قرار می دهد.

با این حال، قدیمی بودن ساختمان و اتاق ها معایبی هم در پی دارد. اولین نکته ای که در هنگام ورود به اتاق ها بسیار جلب توجه می کند عدم وجود کارت کلید برای ورود است و در صورت قفل نکردن، درب اتاق از بیرون هم قابل باز شدن است. کفپوش های قدیمی که شب ها صدا می دهند، موکت هاکهنه شده اند، سرویس بهداشتی نیاز به نظافت اساسی و در مواردی تعویض دارد، سشوارهای تعبیه شده بسیار قدیمی شده و کارآیی چندانی ندارد، دمپایی های راحتی در اتاق وجود ندارد. کیفیت صبحانه متوسط است و بوفه به طور منظم پر نمی شود. این بی توجهی در زمانی که جمعیت حاضر در سالن زیاد هستند باعث می شود صبحانه به حد کافی نباشد.

مزیت اصلی هرازدان، استخر آن است که برای بزرگساالان و کودکان قابل استفاده است و این را در میان هتل های دیگر ایروان در گروه هتل های ۳ ستاره برجسته می سازد. سرویس دهی مناسب ۲۴ ساعته نیز آماده پاسخگویی در ساعات مختلف است.

به طور کلی هرازدان برای خانواده هایی که برای گذراندن تعطیلاتی آرام در محیطی آرامشبخش و دارای تمامی امکانات برنامه ریزی می کنند مناسب است. اتاق های جادار، استخر و موقیعت مناسب هرازدان را به گزینه ای مناسب برای مسافران شهر ایروان تبدیل کرده است.


Recommended Posts

دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz