درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

هتل پاریس ارمنستان

هتل پاریس ارمنستان

هتل پاریس ارمنستان در مرکز شهر ایروان و در فاصله ۱۰۰ کیلومتری یکی از بزرگترین جاذبه های شهر-میدان جمهوری قرار گرفته است. تمامی استانداردهای یک هتل چهارستاره در این هتل به خوبی رعایت شده و کارمندان هتل تماما آموزش های لازم در برخورد با مسافران و پاسخگویی سریع به نیازهای آنان را گذرانده اند و به این ترتیب هتل پاریس از خوش برخوردترین کارمندان در کادر خدمات خود بهره می برد که به مسافران احساس وی آی پی بودن می بخشد. نظافت هتل بی نقص است، اتاق ها از وسعت کافی برخورداند و با وجود بالکن و مشرف بودن اتاق ها به خیابان –که منظره ی زیبایی از شهر در اختیار مسافران قرار می دهد-  به دلیل وجود عایق های ضد صدا، سر و صدای بیرون در داخل اتاق ها آزاردهنده نیست.

اگر در این هتل اقامت می کنید رستوران روی بام هتل در کنار سرو غذاهای بسیار لذیذ منظره ۳۶۰ درجه بینظیری از شهر، خصوصا هنگام  شبها در اختیار می گذارد. شاید برخی تنها نقص هتل را نداشتن استخر بدانند که این مسئله شاید با توجه به محدود بودن فضا در مرکز شهر قابل توجیه باشد. در ساعات شلوغی گاهی، تک آسانسوره بودن هتل و کندی آن باعث معطل شدن مسافران می شود که باید مورد توجه مدیریت هتل قرار بگیرد. کیفیت صبحانه هتل با وجود رضایت بخش بودن، می توانست تنوع بیشتری داشته باشد چراکه در هنگام طولانی بودن اقامت مسافران، خسته کننده و یکنواخت می شود.

هتل پاریس اقامتی آرام، بی دغذغه و لذتبخش را به شما هدیه می دهد.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz