درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

هتل کنگرس ارمنستان

هتل کنگرس ارمنستان

اگر با کودکان خردسال خود سفر می کنید و نگران بی حوصلگی آنها در هنگام اقامت در هتل و یا طی سفر هستید، هتل کانگرس می تواند اوقاتی خوش را برای تک تک اعضای خانواده فراهم کند. بست وسترن کانگرس هتلی با ۱۲۶ اتاق است . مدیریت هتل تلاش کرده نیاز های بزرگسالان و کودکان را همزمان در نظر گرفته ، به خوبی به برای رفع آنها برنامه ریزی کند و در این راه موفق نیز بوده است. استخر فوق العاده هتل که حسی از نشاط و تازگی برای بزرگسالان به ارمغان می آورد به استخر کودکان الحاق شده و به این ترتیب والدین می توانند در کنار فرزندان خود خستگی روز را  رفع کنند. علاوه بر این پارک بازی مجهزی برای کودکان در محوطه هتل قرار دارد و پارک کودکان ایروان هم در نزدیکی محوطه هتل قرار دارد.

اتاق های سینگل، دابل، و اتاق های اختصاصی کانگرس همگی به سبک مدرن چیدمان شده اند و رنگ های روشن به کار رفته در اتاق ها حسی از طراوت را به مسافران القا می کند. برخی از اتاق ها دارای بالکن هستند که منظره ی کاملی از شهر ایروان در اختیار می گذارند. مسافران می توانند به انتخاب خود اتاق هایی با منظره شهر، استخر، یا کوه معروف آرارات، اتاق های ضد آلرژی و اتاق های سیگار ممنوع را برگزینند.

کیفیت رستوران هتل در ارائه وعده های غذایی روزانه فوق العاده است، در هنگام صرف صبحانه  می توانید از نمای زیبای استخر رو به روی رستوان لذت ببرید. این رستوران مکان مناسبی برای قرار های دو نفره، موقعیت های رسمی و ملاقات های تجاری است.

از امکانات متنوع هتل می توان به استخر، سونا، سالن ماساژ، سولاریم، سالن ورزش مجهز، اینترنت رایگان در اناق ها، پارکینگ رایگان، قهوه ساز در اتاق ها و خشکشویی اشاره کرد.

هتل کانگرس محبوب ترین انتخاب در بین هتل های چهار ستاره است. بیشتر مسافران راحتی تخت ها، رفتار دوستانه کارمندان، تمیزی مثال زندنی، دکوراسیون چشم نواز هتل، نزدیکی به نقاط دینی شهر و توجه بسیار به راحتی مسافران را از فاکتورهایی می دانند که در انتخاب مجدد این هتل به چشم می آید.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz