درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

هزینه تحصیل کشورهای مترقی

هزینه تحصیل کشورهای مترقی

هزینه تحصیل در کشورهای مترقی، گرچه بالا به نظر می رسد؛ اما نسبت به درآمد سرانه آن کشورها و میل روزافزون سرمایه گذاری روی نیروی متخصص؛ چندان چشمگیر نیست..

گرچه عده ای نیز به دلیل هزینه پایین تحصیل در برخی کشورهای خاص، تمایل دارند که تحصیلات عالیه خود را در این گونه کشورها انجام دهند.

بانک HSBC در گزارشی، میزان هزینه برای تحصیلات عالیه را، در کشورهای مختلف مشخص کرده است. لازم به ذکر است  که منظور این گزارش، کشورهای دارای امکانات تحصیلات بین المللی هستند.

نتیجه مطالعه بر روی ۴۵۰۰ خانواده در ۱۵ کشور حاکیست که در چین و برزیل  ۷۵ در صد خانواده ها تمایل به اعزام فرزند برای تحصیل به خارج دارند و بیش از نیمی از خانواده ها در کشورهای صنعتی، معتقدند بهترین سرمایه گذاری برای تامین آینده فرزند، سرمایه گذاری تحصیلی است.

هزینه سالیانه تحصیل به دلار در برخی کشورها

hazine


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz