درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

همه چیز درباره ویزای کانادا

همه چیز درباره ویزای کانادا

کار موقت درکشور کانادا

معمولا دارندگان ویزای موقت کار خارجی دستاوردهای زیادی برای کارفرمایان کانادایی به‌ارمغان می‌آورند، مانند مجموعه منحصربه‌فردی از مهارت‌ها که به کارگران کانادایی انتقال می‌یابد یا تجربه‌ای که منجر به پروژه‌ جدیدی می‌شود و برای مردمان کانادا اشتغالزایی می‌کند.

این مقاله و مقاله های مرتبط، آنچه‌را که شما و کارفرمای کانادایی‌تان باید پیش از ورود شما به کشور کانادا انجام شود را توضیح می‌دهد. برای مشاوره بیشتر، به وب‌سایت شهروندی یا مهاجریت کانادا (CIC) مراجعه کنید و یا با نزدیک‌ترین سفارت‌خانه، کمیسیون عالی و یا کنسولگری کانادا تماس بگیرید.

آنچه که باید در مورد کار در کانادا بدانید…

اگر می‌خواهید تا به‌طور موقت در کشور کانادا کار کنید، به ویزای کار نیاز خواهید داشت، که مدرکی است که نشان می‌دهد تا موقعی‌که در کشور کانادا هستید مجاز به کار می‌باشید. معمولا این اجازه کار برای مشاغل خاصی اعتبار دارد و کارفرما و مدت‌زمان کار نیز در آن ذکر شده‌اند. پس از اینکه اداره اشتغال و توسعه اجتماعی کانادا (ESDC)، تاییدیه گرایش بازار کار (LMO) را برای شغل پیشنهادی شما صادر کرد، کارمند اداره مهاجرت می‌تواند برای شما اجازه کار صادر کند.

اجازه کار برای این صادر نخواهد شد که شما به کانادا بیایید و به‌جستجوی کار بپردازید. علاوه بر این، کارمندان اداره اشتغال و توسعه اجتماعی کانادا (ESDC) و متصدیان صدور ویزا در کشور خودتان هم نمی‌توانند به شما در پیداکردن کار کمک کنند.

اگر شما قصد کار در ایالت کبک را داشته باشید، پیش از دریافت اجازه کار به کسب گواهی پذیرش کبک (CAQ) از طرف دولت کبک نیاز دارید. می‌توانید از طریق خدمات مهاجرت و انجمن ‌های فرهنگی (اداره مهاجرت کبک) و یا تماس با هریک از سفارت‌خانه‌های کانادا و یا مرکز مهاجرت کانادا در داخل کشور کانادا درباره گواهی پذیرش کبک اطلاعات بیشتری کسب کنید.  


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz