درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

هنر و ورزش در آمریکا

هنر و ورزش در آمریکا

دانشکده ودانشگاههای ایالت متحده مجموعه گوناگونی از فعالیت های فرهنگی و ورزشی را دارا هستند که با دارا بودن اطلاعات لازمه میتوانید از این مجموعه ها بهره ببرید

باشگاه ها

باشگاهها مکان فوق العاده برای ملاقات با افرادی است که با شما علایق مشترک دارند مکانی برای دوست یابی ویادگیری چیزهای جدید و خوشگذرانی است.

سازمانهای دانشجویی برای تقریبا تمامی علایق و اهداف از جوامع دانشگاهی تا سازمان های خدماتی تا گروههای اجتماعی و انجمن های دانشجویان بین المللی وجود دارند.

برای مشاهده فهرستی از باشگاه ها وسازمان های درون پردیس از سایت دانشگاه خود دیدن کنید یا با مشاور دانشجویان بین المللی صحبت کنید .

فعالیت های فرهنگی

دانشکده و دانشگاههای ایالت متحده مجموعه گوناگونی از فعالیت های فرهنگی از قبیل نمایشنامه، کنسرت ،فیلم ،سخنرانی و نمایشگاه هنر برگزارمی کنند.

اگر دانشگاه در یک مادر شهر و یا نزدیک آن قرار داشته باشد می توانید فرصت های بیشتری را در بخش سرگرمی وهنر روزنامه شهر بیابید.

ورزش

تقریبا تمامی دانشکده ها و دانشگاه ها دارای تیم ورزشی هستند که با تیم های دانشگاه های دیگر رقابت می کنند این تیم ها اغلب در سطوح بسیار بالایی با هم رقابت می کنند و حامیان و طرفداران بسیاری را از میان دانشجویان به خود جلب می کنند.

اغلب دانشکده ها و دانشگاه ها تیم های ورزشی داخلی دارند و مسابقات داخلی برگزار می کنند و مسابقات داخلی برگزار می کنند مسابقات داخلی از رقابت کمتری نسبت به رقابت بین تیم های بی دانشکده ای برخوردار است و اغلب شرکت برای هر فرد علاقه مند به ورزش آزاد است.

شاد و سربلند باشید.

تیم وقت سفارت ایران – آنکارا

پیکاپ پاسپورت آمریکا – پیکاپ ویزا


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz