درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

هیجانی به وسعت بینهایت!

هیجانی به وسعت بینهایت!

هیجانی به وسعت بینهایت!

در سفر شما به کشور ژاپن یکی از مهمترین مقاصد گردشگری میتواند مجموعه هیجان انگیز ناگاشیما است. شهربازی ناگاشیمای جاییست که میتوانید شادی و لذت بینهایت را در آن تجربه کنید و با ۴۵ بازی متنوع آن سرشار از هیجان شوید. اینجا یکی از بهترین مقاصد برای یک تعطیلات به یاد ماندنی خارج از شهر ناگویا و در مجموعه ناگاشیما است. شهر بازی سرگرم کننده ای با انواع سواریها. جیغ! هیجان! فریاد!

این مجموعه با انواع رستوران و کافی شاپ، میتواند تمام سلیقه ها را پوشش دهد، از غذای ملل تا انواع غذاهای محلی و فست فود، اینجا همه چیز برای یک روز عالی آماده است.

wild_mouse total_nagashima

هرکدام از سواری های این شهربازی به تنهایی برای اوج هیجان کافیست، حالا این همه بازی هیجان انگیز در کنار هم!

اژدهای فولادین: ترن هوایی اژدهای فولادین (Steel Dragon) با ۲۴۷۹ متر طول و ۹۷ متر ارتفاع، شما را به سرعتی معادل ۱۵۳ کیلومتر بر ساعت میرساند که باعث میشود یکی از سریعترین ترنهای هوایی جهان شناخته شود و شما تمام این طول را در ۴ دقیقه بپیمایید! اژدهای فولادین بی شک بهترین گزینه برای تخلیه هیجانات شما در این شهربازی است. هزینه استفاده از این ترن ۱۰۰۰¥ ژاپن است.

گردباد سفید: ترن هوایی گردباد سفید (White Cyclone) که سومین ترن هوایی چوبی بزرگ جهان و بلند ترین ترن هوایی چوبی جهان (به جز آمریکا)  با طولی معادل ۱۷۰۰ متر و ارتفاع ۴۲ متر که هنگام سواری با آن از صدای جیغ چوبها در سرعت ۱۰۲کیلومتری شما هم به وجد خواهید آمد و در سه دقیقه به پایان میرسد. هزینه استفاده از این ترن هم ۱۰۰۰¥ ژاپن است.

steel_dragon spaland

غول فریزبی: غول فریزبی (Giant Frisbee) یک بازی استثنایی است که با ۴ پایه عظیم به زمین متصل است و یک بازوی غول آسا متصل است که سرنشینانش را تا ارتفاع ۴۳ متری بالا میبرد و ۱۲۰ درجه چرخش را تجربه خواهید کرد، گفتنی است که سرعت آن به ۱۱۰ کیلومتر بر ساعت میرسد! هزینه استفاده از این دستگاه ۷۰۰¥ است.

موش وحشی: ترن موش وحشی (Wild Mouse) که یک جفت ترن قرینه هم که بصورت مارپیچ حرکت میکند که تا ۱۴ متری از سطح زمین بالا میرود و طول ۳۷۰ متری را در مدت ۱ دقیقه و ۲۸ ثانیه طی میکند که در نهایت سرعتش به ۴۵ کیلومتر بر ساعت میرسد. اوج هیجان این ترن در پیچهای فراوان آن است. هزینه آن هم به نسبت ارزانتر و فقط ۴۰۰¥ ژاپن است.

البته در این مجموعه علاوه بر سواریهای زیادی که وجود دارد وجود پارک آبی هم میتواند تجربه های به یاد ماندنی را به همراه داشته باشد.

nagashima1 nagashima


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz