درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

وضعیت اقتصادی در استرالیا

وضعیت اقتصادی در استرالیا

کشور استرالیا با جوامع بومی که حدود ۶۰۰۰۰ سال پیش از مهاجرت اروپاییان به کشور استرالیا در آن سکونت داشتند، منزلگاه یکی از قدیمی‌ترین فرهنگ‌های دنیا است. امروزه، کشور استرالیا یکی از چندفرهنگی‌ترین کشورهای دنیا است که سرشار از فرهنگ‌های بومی و مهاجر است.

استرالیا کشوری موفق و مرفه است و در گزارش سال ۲۰۱۴ برنامه‌های توسعه انسانی سازمان ملل در رتبه دوم قرار گرفت.

اقتصاد کشور استرالیا مرتبا درمیان قوی‌ترین اقتصادهای پیشرفته سازمان توسعه و همکاری اقتصادی رتبه‌بندی می‌گردد. کشور استرالیا دوازدهمین اقتصاد بزرگ دنیا است و تقریبا در ارزیابی هر مزیتی رتبه بالایی دارد، از سلامت تا ثروت، از سهولت انجام کسب‌وکار تا پیشرفت‌های آموزشی.

آیا میدانستید؟

کشور استرالیا چهارمین اقتصاد بزرگ در منطقه آسیا و دوازدهمین اقتصاد بزرگ دنیا است.

نرخ بیکاری پایین، نرخ تورم کم و نیروی کار متخصص و ارتباط قوی با سریع‌ترین منطقه در حال رشد جهان، هند و اقیانوس آرام، اقتصاد کشور استرالیا را برای کامیابی بیشتر در آینده آماده می‌سازد.

استرالیا سرزمین فرصت‌های نامحدود در کشوری با پتانسیل‌های بی‌پایان است، کشوری که درهایش به روی تجارت باز است.

سیاست‌های بازرگانی و خارجی استرالیا، امنیت و رونق بلندمدت آن را ترویج می‌دهند. سیاست‌های بازرگانی و خارجی استرالیا به‌دنبال حفاظت و پیشرفت منافع ملی در محیطی با تغییرات سریع است و از نظم جهانی پایداری پشتیبانی می‌کند. کشور استرالیا برای دهه‌ها به‌طور یکپارچه درگیر تلاش‌های جهانی برای ایجادصلح و امنیت شده است و در بهبود تجارت جهانی و آزادسازی سرمایه‌گذاری نقش دارد. کشوراسترالیا، تبعه خوبی برای جامعه بین‌المللی است، که در زمان بحران یاری‌رسان است و از توسعه اقتصادی در منطقه خود پشتیبانی می‌کند.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz