درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

ویزاهای اقامت موقت و توریستی کانادا

ویزاهای اقامت موقت و توریستی کانادا

به جز شهروندان کانادا و مقیمان دائم، همه افراد دیگر برای ورود به کانادا به عنوان توریست به ویزا نیاز دارند.

کانادا هر ساله پذیرای ۳۵ میلیون فرد با اقامت موقت (غیر مهاجر) است.

به جز شهروندان کشورهای معاف از ویزا، همه افرادی که تمایل دارند برای مدت موقت وارد کانادا شوند، مانند گردشگران، کارگران خارجی موقت (ویزای کار) و دانشجویان بین المللی (ویزای تحصیل) باید درخواست ویزای اقامت موقت ارائه بدهند و این ویزا به آنان اعطا شود.

ویزای اقامت موقت، سندی است که اداره مهاجرت کانادا در خارج این کشور صادر می کند و نشان می دهد که صاحب ویزا، واجد شرایط پذیرش برای ورود به کانادا به عنوان توریست شده است. ویزاهای اقامت موقت، می توانند یک یا چندبار ورود باشند.

در کل، گردشگران برای یک دوره شش ماهه پذیرش می شوند. به کارگران خارجی دارای ویزای کار موقت و دانشجویان بین المللی، ویزاهایی با اعتبارهای مختلفی بسته به موردشان اعطا می شود. از داخل کانادا، ارائه درخواست تمدید ویزا نیز ممکن است.

باید قید کنیم که در دست داشتن ویزای اقامت موقت معتبر الزاما به این معنی نیست که افسران شهروندان و مهاجرت کانادا در نقطه ورود به کانادا، بازدید کننده را به داخل خاک کانادا می پذیرند. در محل ورود، همگی بازدیدکنندگان باید ثابت کنند که هدفشان از سفر به کانادا، اقامت موقت است. افسران شهروندی و مهاجرت کانادا در محل ورود، مانع ورود افرادی می شوند که در ذهن خود قصد ترک کانادا هنگام انقضای وضعیت بازدیدکنندگی خود را ندارند.

به علاوه، مشکلات مربوط به ارتکاب جرم و مواد مخدر، ممکن است مانع از ورود فرد به کانادا شود. بازدیدکنندگان از کانادا باید همچنین اثبات کنند که می توانند طی اقامت موقت خود در کانادا، از پس هزینه های خود برآیند.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz