درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

ویزاهای غیر توریستی ایالات متحده آمریکا

ویزاهای غیر توریستی ایالات متحده آمریکا

اگر هدف شما از سفر و حقایق مربوط به دیدارتان در ویزای توریستی تفریحی آمریکا نمی گنجد، احتمالا به نوع دیگری از ویزا نیاز دارید. اگر می خواهید موقتا برای کار به ایالات متحده بیایید، استخدام شوید و به عنوان کارمند ماهر یا غیرماهر از شرکت های مستقر در ایالات متحده حقوق دریافت کنید، به نوع ویزای کاری موقتی نیاز دارید. در چنین شرایطی کارفرمای آینده تان باید از طرف کارمند خارجی آینده خود در اداره خدمات شهروندی و مهاجرت ایالات متحده بابت درخواست ویزای غیرمهاجرتی به همراه گواهی کار مورد تایید، تشکیل پرونده بدهد.

هدف از سفر نکاتی درخصوص ویزای موقت شما نوع ویزا مراحل اصلی-آنچه باید انجام دهید
استخدام/کار توسط شرکت ها یا نهادهای تجاری مستقر در ایالات متحده به شما دستمزد، درآمد یا حقوق پرداخت خواهد شد. ویزای موقت کارکنان (ویزاهای H، L، O، P، Q و بیشتر) کارفرمای آمریکایی در خدمات شهروندی و مهاجرت ایالات متحده تشکیل پرونده می دهد. پس از تایید درخواست، درخواست ویزا در سفارت خانه یا کنسولگری ایالات متحده
کارآموزی اموزش ویژه از طریق کارآموزی با یک کارفرمای مستقر در ایالات متحده، خواه آن شرکت پرداخت انجام دهد یا ندهد. هنرآموزی موقت (H-3) یا ویزای تبادل توریست (j) H- کارفرمای آمریکایی در خدمات شهروندی و مهاجرت ایالات متحده، درخواست ارائه می کند

-J تایید متقاضی توسط خامی J

پس از تایید فوق، تقاضای ویزا در سفارت خانه یا کنسولگری ایالات متحده

پژوهشگر نتیجه مستقل، ایالات متحده به وی پرداخت انجام می دهد یا برای نهاد آمریکایی مزایایی به وی می دهد. ویزای کارکنان موقت (H-1B) یا ویزای تبادل توریستی (J) -H کارفرمای آمریکایی در خدمات شهروندی و مهاجرت ایالات متحده با ارائه گواهی مهارت، درخواست ارائه می کند.

-J تایید متقاضی توسط حامی J

پس از تایید فوق، درخواست ویزا در سفارت خانه یا کنسولگری ایالات متحده

برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص ویزای کار موقت در ایالات متحده، از خدمات شهروندی و مهاجرت ایالات متحده، وب سایت خدمات شهروندی و مهاجرت ایالات متحده و وزارت امور خارجه به نشانی travel.state.gov دیدن کنید. اطلاعات وزارت کار در خصوص به کار گیری کارکنان خارجی و گواهی های مهارت لازم با درخواست برای برخی از انواع کارکنان موقت را نیز ببینید.

اگر برای کار دایمی، استخدام و/یا کسب حقوق و مزایا از یک شرکت مستقر در ایالات متحده به عنوان کارگر ماهر یا غیر ماهر در پی سفر به ایالات متحده هستید، به ویزای مهاجرتی نیاز دارید. برای کسب اطلاعات بیشتر، از وب سایت travel.state.gov متعلق به خدمات شهروندی و مهاجرت ایالات متحده و وزارت امور خارجه دیدن کنید.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz