درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

ویزای اقامت امریکا K-2

ویزای K-2

همان طور که در پست های قبل راجع به ویزای نامزدی K1 صحبت کردیم افرادی که در امریکا زندگی می کنند و می خواهند با نامزد خارجی خود ازدواج کنند می توانند از طریق دفاتر USCIS اقدامات لازم را انجام دهند و نامزد خود را برای ازدواج به امریکا ببرند.
اما در این میان واجدین شرایط برای ویزای نامزدی می توانند فرزندان خود را نیز از طریق ویزای K2 به امریکا بیاورند. به این منظور والدین باید برای فرزندان خود درخواست ویزای K2 را بدهند. البته این ویزا شرایط خاصی دارد مثل:
۱٫    سن فرزند باید زیر ۲۱ سال باشد
۲٫    فرزند باید مجرد باشد
۳٫    رضایت فرزند برای مهاجرت به امریکا الزامی است
۴٫    فرزند باید تست های پزشکی را داشته باشد
این ویزا برای ۹۰ روز اعتبار دارد و اگر قبل از این مدت تعیین شده ازدواج پدر یا مادر صورت نگیرد فرزند نیز باید کشور را ترک کند. مدارکی که برای اخذ ویزای K2 باید ارائه دهید عبارتند از:
–    اصل پاسپورت در صورتی که بالای ۱۶ سال هستند
–    تکمیل و ارائه DS-156
–    گواهی نامه رسمی تولد
–    گزارش کامل پزشکی
–    اجازه خروج از کشور از طرف والد دیگرش.
اگر فرزند زیر ۱۴ سال است نیازی به مصاحبه برای ویزا ندارد. از امتیازات این ویزا این است که فرزند شما می تواند در امریکا تحصیل کند و حتی به صورت قانونی مشغول به کار شود.
ممکن است مدت زمان پذیرش کسانی که برای فرزندان خود نیز می خواهند اقامت بگیرند طولانی تر شود و پیچیدگی بیشتری داشته باشد. اگر فرزند شما هم برای مصاحبه باید حضور داشته باشد سعی کنید قبل از رفتن به سفارت آن ها را توجیه کنید و در مورد سوالاتی که ممکن است از آن ها پرسیده شود با آن ها صحبت کنید تا در حین مصاحبه استرس کمتری را تجربه کنند.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz