درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

ویزای تحصیلی انگلستان

ویزای تحصیلی انگلستان

وجود دانشگاه های مهی مانند کمبریج و آکسفورد هر ساله افراد زیادی را برای ادامه تحصیل به سمت انگلستان ترغیب می کند. در انگلستان دانشجویان و دانش آموزان می توانند زبان انگلیسی را نیز از انگلیسی زبانان یاد بگیرند. علاوه بر این، به دلیل وجود فرهنگ های متعدد در این کشور، افراد می توانند با فرهنگ های ملل مختلف نیز آشنا شده و با کشورهای در حال توسعه ارتباط برقرار کنند.

اگر شما نیز تمایل به ادامه تحصیل در انگلستان را دارید باید برای دریافت ویزای دانشجویی اقدام نمایید. در این صورت ابتدا باید مطمئن شوید که محل تحصیل انتخابی شما در لیست مراکز آموزشی و علمی مورد تایید وزارت آموزش بریتانیا قرار دارد. همچنین رشته تحصیلی شما شامل یکی از موارد زیر باشد:

 • موسسات دولتی آموزش عالی
 • موسسات خصوصی آموزشی
 • دانشگاه های غیر انتفاعی

و همین طور رشته تحصیلی شما باید یکی از شرایط زیر را داشته باشید:

 • ثبت نام در رشته تحصیلی تمام وقت معتبر
 • رشته تحصیلی که در هفته ۱۵ ساعت کلاس آموزشی داشته باشد
 • رشته تحصیلی در یکی از دانشگاه های غیر انتفاعی که شامل پرداخت هزینه نیز می باشد

در صورتی که برای ویزای تحصیلی اقدام می کنید باید توانایی پرداخت شهریه و هزینه های زندگی خود در انگلستان را داشته باشید به نحوی که نیاز به کمک و یا استفاده از اموال دولت را نداشته باشید. همچنین بعد از اتمام تحصیل برنامه ریزی های لازم برای ترک بریتانیا رادر نظر بگیرید. این نوع ویزا اعتبار یک ساله دارد و دانشجویان هر سال برای تمدید آن باید اقدامات لازم را انجام دهند.

مدارک کلی مورد نیاز برای دریافت ویزای تحصیلی انگلستان

 • پاسپورت و مدارک شناسایی فرد
 • اسنادی که نشان دهنده توانایی پشتیبانی مالی و هزینه های زندگی شما توسط افرادی مانند پدر و یا مادر می باشد
 • اسناد پذیرش تحصیلی شما در انگلستان که باید توسط موسسه ای تایید شده باشد که مورد قبول UKBA باشد.
 • مدارک سکونت

توجه داشته باشید که در صورت تحویل مدارک جعلی ممکن است تا ۱۰ سال از داشتن ویزای انگلستان محروم شوید.

انواع  ویزای تحصیلی برای افرادی که قصد ادامه تحصیل در انگلستان دارند به شرح زیر می باشد:

 • ویزای تحصیلی کودک که برای افراد زیر ۱۸ سال می باشد و به آن ویزای Tier4-Child گفته می شود
 • ویزای تحصیلی دانشجو که مخصوص افراد بالای ۱۸ سال می باشد و به آن ویزای Tier4-General گفته می شود
 • ویزای Student Visitor که مناسب افرادی است که برای دوره های کوتاه مدت و دوره های فراگیری زبان انگلیسی قصد ادامه تحصیل در انگلستان را دارند.

برای افراد متاهل این امکان وجود دارد که به همسر خود که قصد ادامه تحصیل در انگلیس را دارد ملحق شده و تا زمانی که همسر وی ویزای دانشجویی دارد در این کشور زندگی کند و حتی در صورتی که مدت ویزای ایشان بیشتر از ۱۲ ماه باشد برای تهیه برخی از هزینه های زندگی خود به کار کردن مشغول شود.

شرکت ایران آنکارا مفتخر است که با داشتن تجربه زیاد در زمینه اخذ ویزاهای مختلف انگلستان، به تمامی افرادی که تمایل به ادامه تحصیل در خاک بریتانیا را دارند مشاوره تخصصی ارائه دهد و تا پایان راه با مشتریان خود همر


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz