درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

ویزای توریستی آمریکا(۴)

ویزای توریستی آمریکا(۴)

تغییر نوع ویزای آمریکا

هنگامی که در ایالات متحده هستید ممکن است بتوانید از خدمات شهروندی و مهاجرت ایالات متحده بخواهید وضعیت غیرمهاجرتی شما را به دسته غیرمهاجرتی دیگری تغییر دهد. در وبسایت خدمات شهروندی و مهاجرت ایالات متحده، بخش تغییر وضعیت غیرمهاجرتی من را مطالعه کنید تا بیشتر بدانید.

درخواست تغییر وضعیت از خدمات شهروندی و مهاجرت ایالات متحده هنگامی که در ایالات متحده هستید و قبل از انقضای اقامت مجازتان به این معنی نیست که باید درخواست ویزای جدید بدهید. اما اگر نمی توانید هنگامی که خدمات شهروندی و مهاجرت ایالات متحده درخواست تغییر وضعیت شما را بررسی می کند در ایالات متحده بمانید، باید در یک سفارت خانه یا کنسولگری ایالات متحده درخواست ویزا دهید.

بیشتر بدانید:

  • مهمان ها اجازه ندارند استخدام یا کار در ایالات متحده را بپذیرند.
  • هیچ تضمینی نیست که ویزا دریافت کنید. تا موقعی که ویزا دریافت نکرده اید برنامه های سفرتان را قطعی نکنید و بلیط تهیه نکنید.
  • ویزا تا زمان انقضای آن معتبر است مگر این که لغو یا باطل شود. بنابراین ویزای معتبر ایالات متحده در پاسپورت منقضی شده، هنوز هم معتبر است. اگر در پاسپورت منقضی شده تان یک ویزای معتبر دارید، آن را از پاسپورت منقضی شده خود بیرون نیاورید. می توانید از ویزای معتبرتان در پاسپورت منقضی شده تان به همراه پارسپورت جدید برای سفر و پذیرش به ایالات متحده استفاده کنید.

سفر به آمریکا برای درمان

اگر در پی درمان در ایالات متحده هستید، افسر کنسولی ممکن است هنگام مصاحبه از شما مدارک بیشتر بخواهد که ممکن است شامل موارد زیر باشد:

  • تشخیص طبی یک پزشک محلی با توضیح ماهیت بیماری و دلیل نیاز شما به معالجه در ایالات متحده.
  • نامه یک پزشک یا مرکز پزشکی در ایالات متحده که اظهار می کند مایل به درمان بیماری خاص شما و شرح جزء به جزء طول مدت و هزینه درمان باشد (از جمله هزینه پزشک، هزینه بستری شدن، و تمام مخارج مربوط پزشکی).
  • مدرکی دال بر این که هزینه های حمل و نقل، پزشکی و زندگی شما در ایالات متحده پرداخت خواهد شد. این می تواند به شکل اظهارنامه بانکی یا مستندات دیگر در خصوص درآمد/پس انداز یا نسخه گواهی شده از بازده مالیات بر درآمد (شما یا فرد و شرکتی که هزینه درمان شما را می پردازد) باشد. 

ویزای توریستی برای کارمندان شخصی یا داخلی

شما می توانید در موارد محدودی درخواست ویزای مهمان B-1 کنید تا به عنوان کارمند شخصی یا داخلی برای کارفرمای خود کارکنید. شما در صورتی می توانید با ویزای مهمان در ایالات متحده کار کنید که کارفرمای شما:

  • شهروند آمریکایی باشد که محل اقامت یا استقرار دایمی در یک کشور خارجی دارد اما به طور موقت در حال دیدار از ایالات متحده است یا به آن جا منتقل شده است.
  • شهورند خارجی باشد که طبق یکی از دسته بندی های ویزای زیر در ایالات متحده به سر می برد: B، E، F، H، I، J، L، M، O، P، یا Q.

 


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz