درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

ویزای توریستی- تجاری ایالات متحده آمریکا

ویزای توریستی- تجاری ایالات متحده آمریکا

چگونگی ارائه درخواست

  • در مورد چگونگی ارائه درخواست ویزای توریستی تجاری (B-1) بیشتر بدانید.
  • برای وقت مصاحبه، وقت های باز سفارت را چک کنید.
  • در هر کجای جهان که هستید، یک سفارت خانه یا کنسولگری پیدا کنید: در مورد نحوه پرداخت هزینه های درخواست ویزا اطلاع کسب کنید، قرار ملاقات مصاحبه بگذارید، و خیلی چیزهای دیگر بیاموزید.

نکهته مهم: هنگام ارائه درخواست ویزای توریستی تجاری لازم است تمام شرایط ویزایی که بابت آن درخواست می دهید را داشته باشید. افسر کنسولی سفارت خانه یا کنسولگری ایالات متحده که در آن درخواست ویزا می دهید، بر اساس درخواست، مصاحبه، حقایق فردی ارائه شده و طبق قوانین مهاجرت ایالات متحده، واجد شرایط ویزا بودن شما را با توجه به نوع ویزای مورد نیازتان تعیین می کند.

مرکز ویزای تجاری (برای شرکت های آمریکایی)- مرکز ویزای تجاری وزارت امور خارجه با ارائه اطلاعات در مورد فرایند درخواست ویزای توریستی تجاری (B-1) و سفر به ایالات متحده به کسب و کارهای واقع در ایالات متحده کمک می کند.

تسهیلات تجاری سفارت خانه (برای شرکت های خارجی)- اگر شما یا شرکتتان در خارج از کشور مستقر است، سفارت خانه ها و کنسولگری های سرتاسر دنیا برنامه هایی برای کمک به کسب و کار دارند. سفارت خانه یا کنسولگری که ایالات متحده که درخواست کننده از آن جا درخواست ویزا می دهد، بهترین محل ارائه اطلاعات درباره برنامه ای است که قرار است به کسب و کار در منطقه آن ها کمک کند. برای کسب اطلاعات بیشتر، پیداکردن یک سفارت خانه یا کنسولگری ایالات متحده را انتخاب کنید.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz