درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

ویزای دبی

American Visa

در کشور دبی بر خلاف کشور های دیگر دنیا دریافت ویزا در خود کشور و در اداره مهاجرت دبی انجام میگردد. اخذ ویزای دبی برای هر ملیتی متفاوت است و قوانین مربوط به هر ملیت بدون اطلاع قبلی تغییر میکند. به همین دلیل به همه ملیت ها پیشنهاد میشود قبل از اخذ ویزا شرایط را مطالعه نمایند. تمام کشور ها بجز بحرین، کویت، قطر، عمان و عربستان سعودی، باید ویزا تهیه نمایند. برای اخذ ویزای دوبی، به هر دلیلی چه توریستی، تجارت یا غیره باید شرکتی باشد که ضامن تقاضا کننده ویزا باشد.
همچنین آن شرکت ها موظفند که افراد را در زمان تعیین شده از کشور خارج کنند. به مسئولان در دبی کفیل می گویند لذا برای اخذ ویزا ضمانت کفیل لازم است. کفیل در دو صورت می تواند درخواست ویزا نماید یا از نزدیکان و یا خانواده مسافر باشد که باید فرم نسبیت از سفارت دریافت کند و یا اینکه رابط تجاری داشته باشد. شرکت های خصوصی و برخی تجارت ها می توانند برای مسافران خود ویزا دریافت کنند. این در حالیست که ویزا های توریستی و زیارتی را آژانس های هواپیمایی یا خطوط هوایی و هتل ها دریافت می کنند به همین علت، آژانس های مسافرتی از مسافرانشان ضمانت اخذ می کند.
انواع ویزا هایی که می توانید برای ورود به کشور دبی دریافت کنید عبارتند از:
• ویزای موقت
• ویزای دائم
برای ایرانیان دو نوع ویزا صادر میشود:
۱٫ ویزای ترانزیت که مدتش ۱۴ روز است که از طرف اداره مهاجرت دبی صادر می شود. از مهم ترین شرایط گرفتن این ویزا، غیر قابل تمدید بودنش است. در صورت عدم استفاده از این نوع ویزای دبی از درجه اعتبار ساقط میشود.
۲٫ ویزای توریستی که مدت این نوع ویزا ۲ ماه به طول می انجامد. همچنین با پرداخت هذینه ایرانیان می توانند یک ماه بیشتر در این کشور اقامت کنند.
برای شهروندان این کشور ها ویزا در فرودگاه صادر می شود:
۱٫ آلمان
۲٫ ایتالیا
۳٫ ژاپن
۴٫ کانادا
۵٫ نیوزلند
۶٫ آمریکا
۷٫ ایرلند
۸٫ سان مارینو
۹٫ کره جنوبی
۱۰٫ واتیکان
۱۱٫ آندورا
۱۲٫ ایسلند
۱۳٫ سوئد
۱۴٫ لوکزامبورک
۱۵٫ هنگ کنگ
۱۶٫ اسپانیا
۱۷٫ برونئی
۱۸٫ سوئیس
۱۹٫ لیختن اشتاین
۲۰٫ یونان
۲۱٫ استرالیا
۲۲٫ بلژیک
۲۳٫ سنگاپور
۲۴٫ مالزی
۲۵٫ اتریش
۲۶٫ پرتغال
۲۷٫ فرانسه
۲۸٫ موناکو
۲۹٫ انگلستان
۳۰٫ دانمارک
۳۱٫ فنلاند
۳۲٫ نروژ
از صدور ویزا برای دختران مجرد زیر ۲۵ سال معمولا خودداری میشود مگر با پدر یا شوهر خود به دبی سفر کنند همچنین صدور ویزا برای افراد بالا ۶۵ سال دشوار است و حتما باید بستگانشان در دبی باشند.
در صورت عدم ترک کشور، مبلغ ۱۰۰ درهم به اعضای هر روز از مسافر اخذ میشود.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz