درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

ویزای کانادا برای هنرمندان

ویزای کانادا برای هنرمندان

کانادا کشوری بزرگ است و با داشتن انواع برنامه های هنری و تلویزیونی  می تواند جایگاه مناسبی برای بازیگران و هنرمندان مشهور باشد. در گذشته هنرمندان برای اخذ ویزای کانادا از روش های دیگری استفاده می کردند اما اکنون با تغییراتی که دولت کانادا داده است هنرمندان عزیز می توانند از طریق این ویزا اقامت کانادا را اخذ کنند.
این روش که در واقع یکی از روش های خود اشتغالی محسوب می شود مخصوص یک سری از هنرمندان، ورزشکاران و کشاورزان می باشد. این افراد باید به سفارت کانادا ثابت کنند که در زمینه تخصص خود، خود اشتغال هستند و بعد از ورود به کانادا هم در این زمینه می توانند خود اشتغالی داشته باشند.
این افراد باید بتوانند از نظر اقتصادی، تجربه کاری و زبان انگلیسی خود در سطحی باشند که در کانادا به کار خود رونق بخشند و به پیشرفت حرفه خود در کانادا نیز کمک کنند. توجه داشته باشید که در این روش مهاجرتی اگر فقط قصد اخذ مهاجرت دارید و بعد از ورود به کانادا نمی خواهید به حرفه خود بپردازید ممکن است افسر متوجه اصل ماجرا شود و شما را به مدت ۵ سال ممنوع الورود کند.
اما برای صدور ویزای مهاجرتی هنرمندان شرایطی وجود دارد مثل:
۱٫    ممنوع الورود به ایالت متحده امریکا نباشند
۲٫    ۲ سال سابقه کاری هنری داشته باشند و ثابت کنند که پس از ورود به امریکا نیز در تخصص خود ادامه کار دهند
۳٫    ۳۵ امتیاز از امتیازات زیر را در مجموع کسب کنند:
•    ۲۵ امتیاز برای تحصیلات
•    ۱۰ شمتیاز برای سن
•    ۲۴ امتیاز برای دانستن زبان انگلیسی یا فرانسه
•    ۶ امتیاز برای سازگاری با محیط جدید
•    ۳۵ امتیاز برای سابقه کاری
اگر شما هم جز هنرمندان هستید و تمایل به اخذ اقامت در کانادا دارید و اگر شرایط بالا را دارید، برای مشاوره بیشتر می توانید با مشاوران ما در ایران آنکارا تماس بگیرید و از خدمات ما برای انجام مراحل ویزای خود استفاده نمایید.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz