درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

ویزای یک‌بار ورود و ویزای چندبار ورود کانادا

ویزای یک‌بار ورود و ویزای چندبار ورود کانادا

اگر برای ورود به کشور کانادا به ویزا نیاز دارید، می‌توانید درخواست ویزای توریستی بدهید (ویزای اقامت موقت)‌. این ویزا دو نوع دارد: ویزای یکبار ورود و ویزای چندبارورود. هر دو نوع این ویزا برای مدت ثابتی معتبر هستند و پس از انقضا نمی توان از آنها استفاده کرد.
ویزای چندبارورود، به مهمانان اجازه می‌دهد تا بدون درخواست مجدد ویزا، به کشور کانادا رفت و آمد داشته باشند. این ویزا می‌تواند برای بیش از ۱۰ سال یا یک ماه پیش از انقضای پاسپورت‌تان، اعتبار داشته باشد شما باید پیش از سپری‌شدن موعد ویزای خود وارد کشور کانادا شوید.
ویزای یکبار ورود به شما اجازه می‌دهد تا تنها یکبار وارد کشور کانادا شوید. زمانی که شما کشور کانادا را ترک می‌کنید، برای سفر مجدد و ورود به کانادا به ویزای جدیدی نیاز خواهید داشت، البته به استثنای سفر به آمریکا، سنت پییر و میکلون.
اگر ویزای شما همچنان اعتبار دارد و شما به‌طور مستقیم تنها به آمریکا (از جمله ایالات و مایملک آن)،سنت پییر و میکلون سفر می‌کنید، برای بازگشت به کشور کانادا به ویزای مهمان جدیدی نیاز ندارید. اگر در یکی از این مناطق و پیش از بازگشت شما به کشور کانادا ویزای شما منقضی شد و شما مدرک مهمان معتبر، اجازه کار، اجازه تحصیل یا اجازه‌نامه اقامت موقت (اجازه ورود مجدد) را در اختیار نداشته باشید، نیاز به دریافت ویزای مهمان جدیدی دارید.
از تاریخ ۶ فوریه ۲۰۱۴، درخواست تمام متقاضیان ویزا، به‌طور خودکار برای ویزای چندبارورود درنظر گرفته می‌شد. حتی اگر شما درخواست ویزای یک‌بار ورود داشتید، متصدی ویزا درخواست شما را بررسی می‌کرد تا در صورت امکان به شما ویزای چندبارورود بدهد.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz