درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

ویزای O1 امریکا برای هنرمندان و ورزشکاران

ویزای O1 امریکا برای هنرمندان و ورزشکاران

دولت امریکا برای هنرمندان  و ورزشکاران خارجی امتیازاتی برای اقامت در امریکا در نظر گرفته است که از این طریق به هنرمندان و ورزشکارانی که تمایل به مهاجرت به این کشور دارند ویزا تعلق پیدا می کند. این افراد برجسته از طریق ویزای O1 می توانند وارد خاک امریکا شوند و از مزایای آن بهره مند شوند.
با نوجه به این که اقامت این پذیرفته شدگان دائم نمی باشد، اما آن ها می توانند با تمدید ویزای خود برای انجام مراحل اقامت دائم در ایالت متحده امریکا زمان بخرند.
این نوع ویزا به دو دسته تقسیم می شود:
۱٫    ویزای O1A
این ویزا برای افرادی است که یک توانایی شگرفی در زمینه های ورزشی، کاری و یا آموزشی دارند
۲٫    ویزای O1B
این ویزا برای افرادی است که در زمینه های هنری استعدادهای خاصی دارند.
برای درخواست ویزا باید مدارک زیر را ارائه دهید:
–    نامه پیشنهاد کار از سمت کارفرمای امریکاییو در این نامه کارفرما باید مدت زمانی که به شما برای کار نیاز دارد را اعلام نماید
–    شما باید برای اخذ این ویزا مدارکی به اداره مهاجرت ایالت متحده ارائه دهید تا ثابت شود که شما توانایی خاص و شگرفی در حرفه خود دارید و این مدارک باید سندیت داشته باشند. داشتن توصیه نامه از افرادی که در این زمینه تخصص داشته باشند می تواند به شما کمک زیادی کند.
با این که دریافت گرین کارت برای امریکا از این طریق بسیار آسان تر است اما محدودیت های خاص خود را هم دارد. مثل این که خانواده شما مجاز به داشتن شغل در امریکا نخواهند بود.
برای دریافت ویزای خود کمک گرفتن از مشاوران ایران آنکارا می تواند در تسریع اخذ ویزای شما نقش بسزایی داشته باشد. همچنین با توجه به این که در حال حاضر سفارت امریکا در ایران بسته است می توانید برای پیکاپ پاسپورت امریکا در دبی و ترکیه از خدمات ما استفاده نمایید.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz