درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

ویزا سرمایه گذاری انگلستانTier1-Entrepreneur

ویزا سرمایه گذاری انگلستانTier1-Entrepreneur

ویزای سرمایه گذاری انگلستان Tier1-Entrepreneur

هر ساله افراد زیادی برای رفتن به انگلستان تقاضای ویزا می کنند و همان طور که می دانید برای اقامت در انگلیس راه های مختلفی وجود دارد. انگلستان برای افرادی که تمایل به اخذ اقامت در این کشور دارند و توانایی سرمایه گذاری نیز دارند ویزای Tier1 را در نظر گرفته است. این ویزا انواع مختلفی دارد که در این پست ویزای Tier1-Entrepreneur را شرح خواهیم داد. در این نوع ویزا افراد باید قصد انجام فعالیت های اقتصادی و تجاری را در خاک انگلستان داشته باشند و شرایط عمومی اخذ ویزا را نیز دارا باشند.  همچنین برای درخواست ویزای سرمایه گذاری انگلستان باید حداقل ۲۰۰ هزار پوند سرمایه داشته باشید.

هزینه های درخواست ویزا Tier1-Entrepreneur

هزینه های مربوط به این ویزا بستگی به موقعیت شما و این که از کجا می خواهید درخواست خود را ارائه دهید دارد. در صورتی که به صورت آنلاین و یا از طریق پست درخواست خود را ثبت کنید مبلغ ۱۱۸۰ پوند و اگر از خارج از بریتانیا اقدام نمایید ۹۴۴ پوند باید پرداخت کنید. البته شما باید اضافه بهایی نیز بابت مراقبت های بهداشتی پرداخت کنید.

مدت زمان اقامت

شما از طریق ویزای Tier1-Entrepreneur می توانید به مدت نهایت ۳ سال و ۴ ماه در انگلستان اقامت بگیرید. بعد از آن نیز اگر در همین دسته بندی قرار دارید می توانید برای ۲ سال دیگر اقدام کرده و اگر از دسته بندی های دیگر می خواهید ویزای خود را به این نوع ویزا تغییر دهید برای  ۳ سال آن را تمدید کنید. شما با داشتن این ویزا، شانس این را خواهید داشت که بعد از ۵ سال برای اقامت دائم انگلیس اقدام نمایید.

از طریق ویزای Tier1-Entrepreneur متقاضیان قادر خواهند بود تا برای خود کسب و کاری را راه اندازی کنند و تمام اعضای خانواده خود را نیز به انگلستان ببرند. اما با توجه به این که این ویزا بر اساس سرمایه گذاری در انگلستان تصویب شده است؛ نمی توانید خارج از کسب و کار خود برای فرد دیگری کار کنید و از بودجه دولت استفاده نمایید. همچنین شما باید:

  • زبان انگلیسی بدانید
  • بتوانید در طول اقامت از لحاظ مالی خود را پشتیبانی کنید
  • ۹۵ امتیاز کسب نمایید
  • حداقل ۱۶ سال سن داشته باشید

البته شرایط پذیرش از طریق سرمایه گذاری ۵۰ هزار پوندی بسیار سخت و گاها غیر ممکن می باشد.

برای درخواست این ویزا می توانید به صورت آنلاین اقدام نمایید. البته باید انگشت نگاری و عکس را برای بیومتریک خود که به عنوان بخشی از اپلیکشین می باشد، آماده کنید. برای تمدید ویزای خود نیز باید قبل از تاریخ انقضای آن اقدامات لازم را انجام دهید و ممکن است ۸ هفته برای جوابدهی زمان لازم باشد.

متقاضیان ویزای سرمایه گذاری می توانند اعضای خانواده خود اعم از همسر و یا شریک زندگی، فرزندان زیر ۱۸ سال و فرزندان بالای ۱۸ سالی که در حال حاضر ساکن بریتانیا هستند را نیز با خود به انگلستان ببرند.

برای مهاجرت به انگلیس بهتر است از مشاوران خبره در این زمینه کمک بگیرید. مشاوران ما در بخش انگلیس در شرکت ایران آنکارا، با داشتن تجربه فراوان در این زمینه می توانند به شما در این راه کمک های زیادی کنند.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz