درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

پارک زعبیل

پارک زعبیل

دبی، یکی از زیباترین شهرهاست که دارای فضای سبز و پارک های زیادی است.

مسافران تور دبی می توانند با داشتن بهترین برنامه ریزی تمام جاذبه های گردشگری را بازدید کرده و لذت ببرند.

یکی از جاذبه های دیدنی دبی که بسیار پیشنهاد شده است بازدید از پارک زعبیل است. پارک زعبیل در نزدیکی مرکز تجاری جهانی دبی و خور دبی واقع شده است. اگرچه این پارک ساحلی نیست اما دارای محل بازی کودکان، زمین گلف بسیار زیبا و فضای سبز وسیع می باشد.

همچنین این پارک دارای سالن تئاتر سه بعدی با گنجایش ۲۰۰۰ صندلی و مرکز برگزاری نمایشگاه و سالن سینمای Imax می باشد. این پارک به دلیل داشتن فضایی جهت نمایشگاه ها از محبوبیت خاصی برخوردار است. این منطقه دارای ۵۱ هکتار بوده و بازدید کنندگانی که علاقه مند به ورزش می باشند را به خود جذب می کنند. برای صرف غذا می توانید به چند رستورانی که در این پارک زیبا وجود دارد مراجعه کنید. حتما برای دیدن Stargate به این پارک بروید. Stargate  مانند سفینه فضایی می باشد که به عنوان مرکز تفریحی، آموزشی، غذاخوری، خرید  و ورزش ساخته شده است.

یکی از ویژگی های جالب پارک، متصل بودن به وای-فای در تمام قسمت های پارک است. از دیگر امکانات پارک می توان به: گالری، اسکیت، کریکت و غیره می باشد. در هوای متبوع دبی، حتما کسانی هستند که بخواهند سوار قایق های موتوری و پدالی زیبا شده و از تماشای طبیعت لذت ببرند. این پارک همه روزه از ۸ صبح تا ۱۱ شب و پنج‌شنبه تا شنبه تا ۲۳:۳۰ باز است. در تعطیلات عمومی پارک تا نیمه شب باز می‌باشد. دوشنبه‌ها ویژه‌ی بانوان است. هزینه ورودی ۵ درهم (برای کودکان زیر ۲ سال رایگان) می‌باشد. افراد معلول می‌توانند دسترسی رایگان به پارک داشته باشند.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz