درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

پارک ساحلی ممزر

پارک ساحلی ممزر

در دبی پارک های سرسبز و زیبایی وجود دارند که می توان در آنجا به استراحت پرداخت. این پارک ها جایی برای کودکان، پیک نیک و غیره  دارند که خانواده ها را بسیار خوشنود می کند.

اگر قصد دارید برای تفریح و شنا به یک پارک بروید حتما پارک ساحلی ممزر را امتحان کنید. این پارک زیبا، دارای پارک بازی کودکان، محلی برای استراحت، مکانی برای تهیه غذا، قطار بزرگ، پلاژ دریا، استخر، جت اسکی در فضایی به مساحت ۱۶۰ هکتار می باشد. همچنین این پارک دارای مکان هایی خاص (VIP) می باشد که شامل خانه های ییلاقی مدرن دارای تهویه مطبوع، جایگاه پخت و پز کباب و دوش گرفتن هستند ، می باشد. می توان ۱۵ خانه ییلاقی که برای اجاره در ساحل شماره ۴ واقع شده را از مسئول پارک اجاره کرد. این پارک در ۵ کیلومتری بندرگاه همریه قرار دارد.سواحل پارک، دارای سرپناه، رختکن، دوش و غیره می باشد. نگران غرق شدن در دریا نباشید زیرا نجات غریقان همواره در نزدیکی دریا قدم می زنند و مراقب  خواهند بود.  می توانید درون آلاچیق به راحتی  غذای دلخواهتان را درست کنید. فقط کافیست که یک آلاچیق کرایه کرده و زمانی را با فرزندان و دوستان خود سپری کنید.  این پارک دارای یک استخر شنای بسیار بزرگ است که به ۳ استخر برای کودکان و بزرگسالان تقسیم شده است. این استخرها به امکاناتی از جمله صندلی ها، آفتاب گیرها و بوفه ها با غذا های خوشمزه و غیره مجهزند. ورودی پارک  برای هر نفر ۵ درهم و به ازای هر ماشین با تمام سرنشین ها ۳۰ درهم می باشد.

قیمت بلیط استخر این پارک برای بزرگسالان ۱۰ درهم و برای کودکان ۵ درهم می باشد. پارک از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب هر روز باز بوده و روزهای چهارشنبه تنها به بانوان اختصاص داده شده است که می توانند کودکان پسر زیر ۸ سال را با خود به همراه بیاورند. به مسافران تور دبی پیشنهاد می کنیم قدم زدن، شنا کردن و صرف غذا در این پارک زیبا را از دست ندهند و همچنین کودکانشان را نیز از تفریح در این پارک هیجان انگیز محروم نکنند.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz