درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

پارک صفا دبی

پارک صفا دبی

پارک صفا یکی از قدیمی ترین و بزرگ ترین پارک های دبی می باشد که در خیابان شیخ زاید واقع شده است. این پارک دارای امکانات بی شمار و مکان های ورزشی بسیار است.

این پارک ۶۱ هکتاری در سال ۱۹۷۵ ساخته شده و از آن موقع مشهور ترین پارک دبی بوده است. در این پارک، ۳ دریاچه، بیشتر از ۲۰۰ گونه مختلف از پرندگان و بیش از ۱۶۰۰۰ درخت و فضای سبز است. این پارک همچنین دارای مکان هایی برای پیک نیک و اماکن ورزشی شامل: زمین تنیس و فوتبال می باشد. برای دوستداران آب، دریاچه و تورهای قایقرانی وجود دارد.

از نکات جالب پارک صفا این است که کودکان و نوجوانان را نیز جذب خود می کند چرا که دارای بازی های ویدیویی و ماشین بازی می باشد. مسافران تور دبی می توانند از باربیکیوی پارک استفاده کنند و غذا های باب طبع خود را درست کنند. این پارک دارای پارکینگ می باشد که مسافران می توانند آنجا را رزرو کنند. البته توجه داشته باشید که روز های پنج شنبه و جمعه به دلیل شلوغی و ازدحام جمعیت پارک، اجازه رزرو پارکینگ را ندارید. این پارک زیبا دارای ۴ ورودی می باشد که به دلیل نمای زیبایش مورد استقبال علاقهمندان به پیاده روی قرار می گیرد.

این پارک همانند یک شهر کوچک دارای ترافیک، علامت هایی برای کودکان و چراغ های راهنمایی می باشد.  امکانات زیادی درون پارک وجود دارد مانند: دریاچه، امکانات قایقرانی، زمین تنیس، بسکتبال، والیبال، فوتبال، باربیکیو، دوچرخه سواری، قطار سواری و غیره. همچنین بازی های ویدیویی برای نوجوانان در پارک وجود دارد که موجب سرگرمیشان خواهد شد.

 ورودی: ۳ درهم (رایگان برای کودکان زیر ۳ سال)

ساعات بازدید: ۸ صبح تا ۱۰:۳۰ شب.

اجاره دوچرخه: ۲۰ تا ۳۰ درهم برای هر ساعت و ۱۰۰ درهم نیز بعنوان سپرده.

روزهای دوشنبه اختصاص به بانوان و کودکان (زیر ۷ سال) دارد.


Recommended Posts

دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz