درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

پارک قرآن مقدس دبی

پارک قرآن مقدس دبی

پارک قرآن با طراحی اسلامی درست شده و هدفش جذب مسافران تور دبی به معجزه الهی است.

این پارک ۶۰ هکتاری، در الخوانج واقع شده است و هدف آن آموزش افراد عمومی در مورد قرآن مقدس و معجزات مربوط به آن است و همچنین تماشای گل هایی که در قرآن در موردشان صحبت شده و در دبی قابل رشد هستند، می باشد. پارک شامل امکانات بیشماری نظیر ساختمان مدیریت باغ اسلامی، زمین بازی کودکان، قبله گاه، تئاتر، مکان نشان دادن معجزات، تلاوت داستان های قرآنی، سرویس بهداشتی، خانه شیشه ای، چشمه، باغ صحرایی، دریاچه، نخل خرما، مکانی برای دوچرخه سواری و دویدن، و غیره می باشد.

همانطور که در بالا گفته شد، از ویژگی خاص این پارک، می توان به وجود درختانی که در قرآن آمده است اشاره کرد که ۵۰ عدد می باشند و شامل: موز، جو، ریحان، خیار، ذرت، سیر، زنجبیل، انجیر، پیاز، عدس، زیتون، تره فرنگی، انار، خوشه گندم، هندوانه، باغ های انگور، کدو و تمرهندی هستند. در ورودی آندلسی شکل پارک قرآن مقدس، ساختمان شیشه ای وجود دارد که درون آن ۱۵ نوع متفاوت از گیاهان روییده اند که بازدید کنندگان را به یاد گیاهان نام برده در قرآن می اندازند. تونل معجزه قرآن بسیار دیدنیست و پیشنهاد می کنیم حتما از آن عبور کنید. همانطور که داخل تونل حرکت می کنید، تصاویر معجزات الهی که در قرآن نام برده شده را خواهید دید.

از امکانات پارک قرآن مقدس می توان به: باغ اسلامی، شهر بازی کودکان، ساختمان مدیریت، تئاتر، قبله گاه، مکان نشان دادن معجزات، تلاوت داستان های قرآنی، سرویس بهداشتی، خانه شیشه ای، چشمه، باغ صحرایی، دریاچه، نخل خرما، مکانی برای دوچرخه سواری، پیاده روی  و دویدن، و غیره می باشد. این پارک زیبا یکی از مکان هاییست که پیشنهاد می کنیم مسافران تور دبی از آنجا دیدن کنند.


Recommended Posts

دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz