درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

پارک ملکه الیزابت ونکوور

Fall Maple foliage and the Bloedel Conservatory at Queen Elizabeth Park in Vancouver, British Columiba, Canada

این پارک سالانه حدود ۶ میلیون بازدید کننده دارد و بعد از پارک استنلی یا همان پارک ونکوور محبوب ترین پارک است ، بزرگی آن حدود ۱۳۰ هکتار است.

این پارک دارای گل های فراوان به ویژه رز ، باغ های آن با حدود ۱۵۰۰ درخت بومی و عجیب و غریب پوشیده شده است

در این پارک شما می توانید از جاندارانی از قبیل انواع مار ،عنکبوت ،ماهی ودیگر خزندگان دیدن فرمایید از آنجایی که این پارک در بالاترین نقطه ی شهر ونکوور واقع شده است شما می توانید نمای زیبایی از شهر را ببینید.

برای ورود به پارک لازم به پرداخت هیچگونه مبلغی نیست اما برای پارک ماشین خود باید مبلغ ۲ دلار به پارکینگ بپردازید. شما همچنین می توانید به وسیله ی مترو به این پارک بروید و همچنین از طریق sky train  که در نزدیکی این پارک ایستگاه دارد

این پارک در سال ۱۹۳۰ که به حالت باغ بوده است و در سال ۱۹۶۰ به حالت کنونی در آمده است

این پارک دارای زمین گلف ، زمین تنیس و تایچی میباشد

شما نیز می توانید از باغ سنگ ، چشمه ی پلازا دیدن فرمایید.

۲۸

این پارک در همه ی روزهای سال ودر همه ی ساعات روز شلوغ و پر از جمعیت می باشد . شما می توانید از پیک نیک در این پارک به همراه خانواده ی خود لذت ببرید .

در سال ۲۰۰۸ این پارک بازسازی شد و امکانات خیلی زیادی به پارک اضافه شد و همچنین پارک کمی وسعت داده شد . از جمله امکانات این پارک  : معابر جدید ، چراغ های روشنایی ، سکو های پیکنیک ، یک زمین بازی جدید ، تاکستان و …

وسایل بازی که در این پارک برای کودکان قرار دارد رایگان است و هیچ گونه مبلغی برای استفاده پرداخت کنید .

دو عکس تاریخی از پارک وجود دارد که مربوط به ۱۰۰ سال پیش می باشد .

۳۰


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz