درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

پارک های ونکوور

پارک های ونکوور

این پارک ۱۰۰۰ هکتاری در شمال و شمال غربی شهر قرار دارد، این پارک زیبا از مکان های مورد علاقه ی گردشگران است. شما میتوانید یک روز کامل خود را در این پارک سپری کنید.

می توانید در اسکله قدم بزنید و یا مسیر پر پیچ و خم زیبایی را به دوچرخه سواری بپردازید.

این پارک همچنین دارای پارک آبی می باشد که در فضای باز برای مواقع گرم سال و همچنین دارای استخر سرپوشیده برای مواقع سرد سال میباشد . این پارک دارای چهار زمین بزرگ بازی برای کودکان است و  یک  آکواریوم بزرگ که دارای جانداران گوناگون دریاییست. و یک قطار مینیاتوری زیبا که از میان جنگل عبور می کند

در این پارک مراسم های سالیانه نیز برگزار میشود این مراسم ها مانند پیاده روی اژدها که در مه جولای برگزار می شود از جذابیت بالا برخوردار است و یا جشن سالیانه ی هالووین که مردم برای رژه به این پارک می آیند.

شما می توانید از یک وعده ی غذایی خوشمزه در رستوران چهار فصل این پارک با یک قیمت مناسب لذت ببرید

در یک روز آفتابی اگر دوست داشتید با خانواده ی خود به گردش و تفریح بپردازید این پارک یک گزینه ی بسیار خوب می باشد . همچنین برای پیک نیک کردن این پارک دارای امکانات خوبی می باشد . مردم ونکوور علاقه ی زیادی به این پارک دارند و همه روزه برای ورزش ، قدم زدن ، دوچرخه سواری و .. به این پارک می آیند .

این پارک بزرگ هوای ونکوور را بسیار تحت تاثیر قرار داده  ، و حکم شش های این شهر را دارد.

در آکواریوم بزرگ این پارک انواع زیادی از آبزیان وجود دارند که بسیار شگفت انگیز هستند .

در این پارک برنامه های خانوادگی به صورت رایگان برگزار می شود شما می توانید از این برنامه ها لذت ببرید .


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz